Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Odpowiedni poziom :D :D A to dobre :D
0
Koniec! Tak jest, nara Real!! :D
0
Kurde remis 2-2...
0
Wielkie brawa dla Celty! :D
0
Ja chciałbym aby Marlon otrzymał szansę :)
0
Cavani ostatnio ładuje bramki aż miło, oby nie miał dobrego dnia w meczu z Barcą.
0
Ostatnia odpowiedź dobra heh :D
4
Oby Celta nie odpuściła dziś, mam nadzieję że dadzą radę awansować dalej.
2
Mats mi bardzo zaimponował tą sytuacją z 66 minuty, zdecydowanie zasłużona ocena.
1
Co jak co ale Barca musi go ponownie wykupić, ja nadal wierzę że Alen to przyszłość Barcy, musi tylko grać regularnie by się rozwijać.
0
To ja nie wiem po co sprzedali Grimaldo w takim razie.
1
Czy Ronaldo zniknie kiedyś z podsumowania: najczęściej strzelający piłkarz? :D
0
Mam nadzieję że tak będzie :)
2
Gdyby, gdyby.. niestety ale jest inaczej, trzeba walczyć dalej.
2
Taa jasne Neymar za 20 mln, zarząd może tak twierdzić, prawdy przecież nie powiedzą.
0
Bardzo dobrze że tak wszystko policzyli jeśli chodzi o Real.
0
Taka wiadomość mi się bardzo podoba, tylko niech otrzymuje zdecydowanie więcej szans.
0
W takiej formie fizycznej to on pogra jeszcze z 4-5 lat na takim poziomie jak teraz :)
0
16,5 % tylko jeden puchar? Wstyd za takich kibiców! Chyba że też fani Realu.
4
I super że mu się tak układa.
0
Zapowiada się ciekawe walka, choć wiemy że dla nich i tak jest najważniejsze dobro zespołu :)
1
Roberto do pomocy a Vidal na PO ja osobiście tak chciałbym, ale z drugiej strony Rakitic wydaje się najlepszą opcją.
0
Wróci silniejszy.
0
Może teraz gdy Real osłabiony to straci jeszcze jakieś punkty.
2
To jak się cieszył wczoraj z bramki przypomniało mi się z filmiku Dissblastera: Pozdrawiam Barce jestem nowym Xavi i Iniesta hehe :)
1
Fajnie że El Pistolero znowu strzela regularnie gole, to się bardzo przyda na drugą część sezonu :)
0
To czekamy na kolejne :)
11
Enrique jest ślepy czy co bo nie wiem? Ostatnio mecz z Sociedad zagrał Roberto, sądziłem że dziś od początku zagra Vidal, tak nie było.. wpuścił go na 25 minut, a ten w pełni je wykorzystał i dodatkowo zaliczył asystę. Nie rozumiem jego decyzji, dlaczego kurde tak rzadko na niego stawia, dziś powinien od początku go wystawić, ale jak widać ma jakieś swoje głupie upodobania i mimo gadania że Vidal jest bardzo ważny i że się mylił co do niego to nadal jest po staremu.
1
Gdyby nie zaległy mecz Realu to byłoby zajebiście, ale cóż i tak Barca ma szansę wygrać jeszcze Ligę.
0
Brak kartki za ten faul na Busim to jest kpina..