0

Odpowiedni poziom :D :D A to dobre :D

0

Koniec! Tak jest, nara Real!! :D

0

Kurde remis 2-2...

0

Wielkie brawa dla Celty! :D

0

Ja chciałbym aby Marlon otrzymał szansę :)

0

Cavani ostatnio ładuje bramki aż miło, oby nie miał dobrego dnia w meczu z Barcą.

0

Ostatnia odpowiedź dobra heh :D

4

Oby Celta nie odpuściła dziś, mam nadzieję że dadzą radę awansować dalej.

2

Mats mi bardzo zaimponował tą sytuacją z 66 minuty, zdecydowanie zasłużona ocena.

1

Co jak co ale Barca musi go ponownie wykupić, ja nadal wierzę że Alen to przyszłość Barcy, musi tylko grać regularnie by się rozwijać.

0

To ja nie wiem po co sprzedali Grimaldo w takim razie.

1

Czy Ronaldo zniknie kiedyś z podsumowania: najczęściej strzelający piłkarz? :D

0

Mam nadzieję że tak będzie :)

2

Gdyby, gdyby.. niestety ale jest inaczej, trzeba walczyć dalej.

2

Taa jasne Neymar za 20 mln, zarząd może tak twierdzić, prawdy przecież nie powiedzą.

0

Bardzo dobrze że tak wszystko policzyli jeśli chodzi o Real.

0

Taka wiadomość mi się bardzo podoba, tylko niech otrzymuje zdecydowanie więcej szans.

0

W takiej formie fizycznej to on pogra jeszcze z 4-5 lat na takim poziomie jak teraz :)

0

16,5 % tylko jeden puchar? Wstyd za takich kibiców! Chyba że też fani Realu.

4

I super że mu się tak układa.

0

Zapowiada się ciekawe walka, choć wiemy że dla nich i tak jest najważniejsze dobro zespołu :)

1

Roberto do pomocy a Vidal na PO ja osobiście tak chciałbym, ale z drugiej strony Rakitic wydaje się najlepszą opcją.

0

Wróci silniejszy.

0

Może teraz gdy Real osłabiony to straci jeszcze jakieś punkty.

2

To jak się cieszył wczoraj z bramki przypomniało mi się z filmiku Dissblastera: Pozdrawiam Barce jestem nowym Xavi i Iniesta hehe :)

1:39 :D

1

Fajnie że El Pistolero znowu strzela regularnie gole, to się bardzo przyda na drugą część sezonu :)

0

To czekamy na kolejne :)

11

Enrique jest ślepy czy co bo nie wiem? Ostatnio mecz z Sociedad zagrał Roberto, sądziłem że dziś od początku zagra Vidal, tak nie było.. wpuścił go na 25 minut, a ten w pełni je wykorzystał i dodatkowo zaliczył asystę. Nie rozumiem jego decyzji, dlaczego kurde tak rzadko na niego stawia, dziś powinien od początku go wystawić, ale jak widać ma jakieś swoje głupie upodobania i mimo gadania że Vidal jest bardzo ważny i że się mylił co do niego to nadal jest po staremu.

1

Gdyby nie zaległy mecz Realu to byłoby zajebiście, ale cóż i tak Barca ma szansę wygrać jeszcze Ligę.

0

Brak kartki za ten faul na Busim to jest kpina..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?