1

Sevilla naprawdę zajebiście grała pod koniec meczu, totalnie zdominowali Real, Jovetić - klasa, perfekcyjnie to uderzył. Cóż, jest pierwsza porażka Realu, trzeba czekać na dalszy rozwój sytuacji, trzeba nadal walczyć o Ligę. VeB!

12

Ramos główka brama i smutek u Zidana :D

(Nie moje autorstwo) :D

0

Messi w Realu? To nigdy nie nastąpi, nawet jeśli miałby odejść w co i tak nie wierzę, to na pewno nie do nich nawet za dużą kasę.

0

Grają zespołowo to najważniejsze :)

1

Ja tam wierzę że przyjdzie i jego czas na gola :)

7

Dissblaster pozdro jak to czytasz! :D

3

Samobój Ramosa coś pięknego :DDDD

3

Yeaaaaaa w końcu koniec serii Realu :D Brawo Sevilla!!!!!!!!!!!

0

Goooooooooooooooool!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

3

Jak teraz Lucho nie będzie na niego stawiał, to zrobi z siebie "pośmiewisko".

1

Z Valencia remis? To raczej niemożliwe, Nietoperze są w totalnym dołku, im nic nie wychodzi.

0

Dziś trzeba trzymać mocno kciuki za Seville.

33

Raul to ma u mnie od zawsze ogromny szacunek.

0

Teraz tylko trzymać kciuki by Vidal w końcu zaczął grac regularnie, o jego odejściu nie powinno być mowy, zgadzam się z Tobą to co napisałeś. Pozdro :)

0

Aleix strzelił to może i Szef niedługo też to uczyni, fajnie byłoby :)

0

I oby tak było.

0

Przegrali wysoko, ale chociaż nie murowali bramki jak inne zespoły, tylko grali otwartą piłkę z Barcą, takie zespoły lubię.

3

Oby od teraz sytuacja Aleixa uległa poprawie, może w końcu Lucho przejrzał na oczy :)

0

El Pistolero jest w tym Nowym Roku w świetnej dyspozycji, oby tylko tak dalej :)

9

Vidal zasługuję na to by grać w każdym meczu, daje bardzo dużo dobrego w zespole.

0

Świetnie, o to chodziło :)

38

Taki super gracz a dopiero 6 raz wystąpił, haha Lucho nie jest zbyt poważny, nie stawiać na takiego zawodnika to niczym strzał w stopę. Brawa dla Aleixa za to że mimo kiepskiej sytuacji nie poddaje się :)

22

Zajebisty meczyk :)) Duże brawa dla naszych za piękną grę i bramki :) Cieszy bardzo mecz na zero z tyłu i gol Aleixa :) VeB! :)

0

Sergi jest dobry na PO ale niech wróci do pomocy, a Vidal na PO fajnie byłoby :)

1

Paco ahhahah :D

0

Lucho też zadowolony, tylko że pewnie znowu mu nie da szansy.. ale zobaczymy.

3

Vidallllll goooooolll coś pięknego!!!!!!!!!! :)

0

Rudy na boisku nie wierzę :D

0

Brawa dla El Pistolero :)

1

Ardaaaaaaaaaaa goooooooool 4-0 :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?