Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Sevilla naprawdę zajebiście grała pod koniec meczu, totalnie zdominowali Real, Jovetić - klasa, perfekcyjnie to uderzył. Cóż, jest pierwsza porażka Realu, trzeba czekać na dalszy rozwój sytuacji, trzeba nadal walczyć o Ligę. VeB!
12
Ramos główka brama i smutek u Zidana :D
(Nie moje autorstwo) :D
0
Messi w Realu? To nigdy nie nastąpi, nawet jeśli miałby odejść w co i tak nie wierzę, to na pewno nie do nich nawet za dużą kasę.
0
Grają zespołowo to najważniejsze :)
1
Ja tam wierzę że przyjdzie i jego czas na gola :)
7
Dissblaster pozdro jak to czytasz! :D
3
Samobój Ramosa coś pięknego :DDDD
3
Yeaaaaaa w końcu koniec serii Realu :D Brawo Sevilla!!!!!!!!!!!
0
Goooooooooooooooool!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
3
Jak teraz Lucho nie będzie na niego stawiał, to zrobi z siebie "pośmiewisko".
1
Z Valencia remis? To raczej niemożliwe, Nietoperze są w totalnym dołku, im nic nie wychodzi.
0
Dziś trzeba trzymać mocno kciuki za Seville.
33
Raul to ma u mnie od zawsze ogromny szacunek.
0
Teraz tylko trzymać kciuki by Vidal w końcu zaczął grac regularnie, o jego odejściu nie powinno być mowy, zgadzam się z Tobą to co napisałeś. Pozdro :)
0
Aleix strzelił to może i Szef niedługo też to uczyni, fajnie byłoby :)
0
I oby tak było.
0
Przegrali wysoko, ale chociaż nie murowali bramki jak inne zespoły, tylko grali otwartą piłkę z Barcą, takie zespoły lubię.
3
Oby od teraz sytuacja Aleixa uległa poprawie, może w końcu Lucho przejrzał na oczy :)
0
El Pistolero jest w tym Nowym Roku w świetnej dyspozycji, oby tylko tak dalej :)
9
Vidal zasługuję na to by grać w każdym meczu, daje bardzo dużo dobrego w zespole.
0
Świetnie, o to chodziło :)
38
Taki super gracz a dopiero 6 raz wystąpił, haha Lucho nie jest zbyt poważny, nie stawiać na takiego zawodnika to niczym strzał w stopę. Brawa dla Aleixa za to że mimo kiepskiej sytuacji nie poddaje się :)
22
Zajebisty meczyk :)) Duże brawa dla naszych za piękną grę i bramki :) Cieszy bardzo mecz na zero z tyłu i gol Aleixa :) VeB! :)
0
Sergi jest dobry na PO ale niech wróci do pomocy, a Vidal na PO fajnie byłoby :)
1
Paco ahhahah :D
0
Lucho też zadowolony, tylko że pewnie znowu mu nie da szansy.. ale zobaczymy.
3
Vidallllll goooooolll coś pięknego!!!!!!!!!! :)
0
Rudy na boisku nie wierzę :D
0
Brawa dla El Pistolero :)
1
Ardaaaaaaaaaaa goooooooool 4-0 :D