0

O Leo krótko i na temat :)

5

Koniec :) Zajebisty meczyk, świetnie się oglądało. VeB! :)

8

Vidal prawie gol :)

0

Denis goooool co on teraz zrobił miazga!!!!!!!!!!!!!!!

0

Vidal asysta zajebiście :)

1

Ardaaaaaaaaa goooooooooooool :)

2

Nosz ja pierdziele gol Sociedad 3-2.

0

Pique w ostatniej chwili.

0

Szef nie jest zadowolony widać.

0

El Pistolerooooooooo goool szybka odpowiedź :D

1

Kurde Sociedad gol..

3

Vidal ostatnio chwalony bo naprawdę dobrze gra, teraz już najazd za jedną akcję, haha typowe na tej stronie :D

1

Leooooooooooooooooooo gooooooooooooooooool mamy to!!!!! :)

0

Karny!! Haha Ney znowu wywalczył :D

0

Ale mamy szczęście!!!!!!!!!!

0

Vidal za Roberto.

0

Ale Roberto oberwał.

3

Miał nadzieję po ostatnim meczu że będzie strzelał więcej i proszę bardzo długo czekać nie kazał :)

0

Denis Suarez gooooooooooooooooool :)

0

Cillessen odważnie teraz..

50

Nie mam nic do Roberto ale kurde znowu on.. a Vidal ława..

0

Jeśli zagra Vidal będzie super.

3

Ale ma interesującą karierę :D

0

A już myślałem że będzie grał :D

0

I super że jeszcze pogra :)

0

Real umarł na stojąco - nie ma to jak poczytać takie rzeczy i poprawić sobie humor :D

2

Powiedział samą prawdę.

0

Trzeba dziś zagrać dobrą piłkę i pewnie awansować dalej by nie było żadnej niespodzianki.

0

Teraz niech się tylko rozwija.

0

Z tym że Messi jest lepszy :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?