Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
O Leo krótko i na temat :)
5
Koniec :) Zajebisty meczyk, świetnie się oglądało. VeB! :)
8
Vidal prawie gol :)
0
Denis goooool co on teraz zrobił miazga!!!!!!!!!!!!!!!
0
Vidal asysta zajebiście :)
1
Ardaaaaaaaaa goooooooooooool :)
2
Nosz ja pierdziele gol Sociedad 3-2.
0
Pique w ostatniej chwili.
0
Szef nie jest zadowolony widać.
0
El Pistolerooooooooo goool szybka odpowiedź :D
1
Kurde Sociedad gol..
3
Vidal ostatnio chwalony bo naprawdę dobrze gra, teraz już najazd za jedną akcję, haha typowe na tej stronie :D
1
Leooooooooooooooooooo gooooooooooooooooool mamy to!!!!! :)
0
Karny!! Haha Ney znowu wywalczył :D
0
Ale mamy szczęście!!!!!!!!!!
0
Vidal za Roberto.
0
Ale Roberto oberwał.
3
Miał nadzieję po ostatnim meczu że będzie strzelał więcej i proszę bardzo długo czekać nie kazał :)
0
Denis Suarez gooooooooooooooooool :)
0
Cillessen odważnie teraz..
50
Nie mam nic do Roberto ale kurde znowu on.. a Vidal ława..
0
Jeśli zagra Vidal będzie super.
3
Ale ma interesującą karierę :D
0
A już myślałem że będzie grał :D
0
I super że jeszcze pogra :)
0
Real umarł na stojąco - nie ma to jak poczytać takie rzeczy i poprawić sobie humor :D
2
Powiedział samą prawdę.
0
Trzeba dziś zagrać dobrą piłkę i pewnie awansować dalej by nie było żadnej niespodzianki.
0
Teraz niech się tylko rozwija.
0
Z tym że Messi jest lepszy :P