Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Najlepszy skład to taki aby awansować do finału. Chciałbym aby zagrał Vidal, ale to na pewno odpada, z drugiej strony Roberto lepszy na Atletico w defensywie.
0
Skoro Luis tak mówi to musi być dobry :)
0
Myślę że to jest do wykonania :D
0
Aby miał zastąpić Suareza to jeszcze z 4-5 sezonów minimum, choć nie powiem chciałbym aby Barca go pozyskała.
0
Chciałbym aby Aleix zagrał jutro na PO od pierwszej minuty, ale raczej to niemożliwe, bo wystawi tam pewnie Roberto.
9
Ale ten Perez jest bezmózg, ważniejszy mecz niż bezpieczeństwo na stadionie, ja pierdziele żenada.
1
Messi najlepszy hehe :D
0
Paskudnie to wygląda.
0
Teraz mu dać tylko więcej szans a może się odpłaci kolejnymi golami.
0
Ten jego gol to po prostu majstersztyk :)
0
I bardzo dobrze, on nie robot odpocząć też musi :)
0
Wspaniała forma Aleixa, zasługuje na to by grać więcej.
0
Gol ale za to jaki, Leo nie przestaje zaskakiwać ;)
0
Udany występ Matsa, oby tylko takich więcej.
0
Zadanie wykonane :) Spokojne zwycięstwo Barcy więc można iść spokojnie świętować :) VeB!
0
Z Atletico rewanż obowiązkowo Vidal!!
0
Co on zrobił w tej akcji to nie mam pytań!!! :)
0
Aleix Vidal goooooooooool :)
0
Messi schodzi, niewiarygodne :)
0
Rafa zmiana, wielka szkoda :/
0
Ajaja Rafa ;/
0
O bandyta boiskowy na rozgrzewce.
1
Neymar że to nie wpadło, piękny rajd!
0
Z takiego kąta :D
1
Leoooooooooo gooooooooool co to było!!!! :D
0
Ja pierdziele już myślałem że będzie gol.
1
Pique jak objechany...
0
Jaki błąd masakra.
3
Neymar WOW!
0
Pique ależ byłby błąd..