0

Najlepszy skład to taki aby awansować do finału. Chciałbym aby zagrał Vidal, ale to na pewno odpada, z drugiej strony Roberto lepszy na Atletico w defensywie.

0

Skoro Luis tak mówi to musi być dobry :)

0

Myślę że to jest do wykonania :D

0

Aby miał zastąpić Suareza to jeszcze z 4-5 sezonów minimum, choć nie powiem chciałbym aby Barca go pozyskała.

0

Chciałbym aby Aleix zagrał jutro na PO od pierwszej minuty, ale raczej to niemożliwe, bo wystawi tam pewnie Roberto.

9

Ale ten Perez jest bezmózg, ważniejszy mecz niż bezpieczeństwo na stadionie, ja pierdziele żenada.

1

Messi najlepszy hehe :D

0

Paskudnie to wygląda.

0

Teraz mu dać tylko więcej szans a może się odpłaci kolejnymi golami.

0

Ten jego gol to po prostu majstersztyk :)

0

I bardzo dobrze, on nie robot odpocząć też musi :)

0

Wspaniała forma Aleixa, zasługuje na to by grać więcej.

0

Gol ale za to jaki, Leo nie przestaje zaskakiwać ;)

0

Udany występ Matsa, oby tylko takich więcej.

0

Zadanie wykonane :) Spokojne zwycięstwo Barcy więc można iść spokojnie świętować :) VeB!

0

Z Atletico rewanż obowiązkowo Vidal!!

0

Co on zrobił w tej akcji to nie mam pytań!!! :)

0

Aleix Vidal goooooooooool :)

0

Messi schodzi, niewiarygodne :)

0

Rafa zmiana, wielka szkoda :/

0

Ajaja Rafa ;/

0

O bandyta boiskowy na rozgrzewce.

1

Neymar że to nie wpadło, piękny rajd!

0

Z takiego kąta :D

1

Leoooooooooo gooooooooool co to było!!!! :D

0

Ja pierdziele już myślałem że będzie gol.

1

Pique jak objechany...

0

Jaki błąd masakra.

3

Neymar WOW!

0

Pique ależ byłby błąd..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?