0

Suarezzzz gooooooooooool 0:6 hahahah :D

0

PK jest nasz :D

1

Suarez jaka asysta.

0

Rakitic manitaaaaaaaaaaaaa 0:5 :D

3

Samobój to był :P

0

Leoooooo goooooool 0:4 :D

1

Między nogami skubaniec :D

0

Leooooooooooooooo gooooooooool i mamy 0:3 :)

1

Była lipa ale w 3 minuty już jest spokój :D

0

Neymar goooooooool :D

0

Vidal asysta! :)

0

Goooooooooooool Suarez nareszcie!!!!

1

Ale jest lipa póki co, nic konkretnego ze strony naszych.

0

Ale go puścił o masakra.. dobrze że Mats wybronił!

3

Vidal co za wejście że to nie wpadło...

0

Fajnie że gra Aleix a nie Roberto. Po 3 pkt. Vamos!

0

To może Leoś coś ukłuje :D

0

Powinni sobie poradzić, rywal nie jest z najwyższej półki.

0

Skład Sportu i jazda z tematem.

0

Tyle problemów z wyborem stadionu, po prostu szok, powinni to dużo, dużo wcześniej ustalić.

1

Widzę nowa gazeta, fajnie będzie więcej co poczytać :)

0

0:3 dla naszych po dobrej grze i byłoby super. Vamos!

0

Niech wyładuje sportową złość dziś i strzeli hat-trick najlepiej :D

0

Bardzo ciekawy artykuł, ten Piterman to dziwny człowiek.

0

Oby Vidal otrzymał dziś szansę od początku spotkania.

0

Mam właśnie nadzieję że mecz dla PSG skończy się dla nich katastrofą :)

8

I to jest bardzo dobry pomysł ze strony Atletico, podoba mi się.

0

Powinni rozegrać go na Calderon jako pożegnanie tego stadionu.

3

A Ja jestem dumny z tego że mogę go oglądać w barwach Barcelony :)

0

Oby tak było :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?