Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Suarezzzz gooooooooooool 0:6 hahahah :D
0
PK jest nasz :D
1
Suarez jaka asysta.
0
Rakitic manitaaaaaaaaaaaaa 0:5 :D
3
Samobój to był :P
0
Leoooooo goooooool 0:4 :D
1
Między nogami skubaniec :D
0
Leooooooooooooooo gooooooooool i mamy 0:3 :)
1
Była lipa ale w 3 minuty już jest spokój :D
0
Neymar goooooooool :D
0
Vidal asysta! :)
0
Goooooooooooool Suarez nareszcie!!!!
1
Ale jest lipa póki co, nic konkretnego ze strony naszych.
0
Ale go puścił o masakra.. dobrze że Mats wybronił!
3
Vidal co za wejście że to nie wpadło...
0
Fajnie że gra Aleix a nie Roberto. Po 3 pkt. Vamos!
0
To może Leoś coś ukłuje :D
0
Powinni sobie poradzić, rywal nie jest z najwyższej półki.
0
Skład Sportu i jazda z tematem.
0
Tyle problemów z wyborem stadionu, po prostu szok, powinni to dużo, dużo wcześniej ustalić.
1
Widzę nowa gazeta, fajnie będzie więcej co poczytać :)
0
0:3 dla naszych po dobrej grze i byłoby super. Vamos!
0
Niech wyładuje sportową złość dziś i strzeli hat-trick najlepiej :D
0
Bardzo ciekawy artykuł, ten Piterman to dziwny człowiek.
0
Oby Vidal otrzymał dziś szansę od początku spotkania.
0
Mam właśnie nadzieję że mecz dla PSG skończy się dla nich katastrofą :)
8
I to jest bardzo dobry pomysł ze strony Atletico, podoba mi się.
0
Powinni rozegrać go na Calderon jako pożegnanie tego stadionu.
3
A Ja jestem dumny z tego że mogę go oglądać w barwach Barcelony :)
0
Oby tak było :)