0

Czuję że nasi wyjdą na pełnej k***** i ich rozjadą jak walec.

0

Jeszcze się przekonają co znaczy siła Barcy.

0

Walczyć owszem trzeba, ale wiadomo że szanse są bardzo małe.

0

Czytam i nie wiem co o tym myśleć.

0

Dobrze gadasz, ja tak samo.

10

Najlepiej to niech zrezygnuje z roli prezydenta Barcy, wtedy będzie spoko.

2

Zobaczymy czy coś to da, szanse są małe ale spróbować warto.

0

Po ciul sprzedawali Thiago..

0

A mówią że korupcja w piłce nie istnieje, właśnie to widać.. a ja od zawsze o tym wiedziałem.

0

Cóż, tak już bywa.. Ale bez Luisito też Barca powinna sobie poradzić w finale.

5

Fajnie gdyby to był Sampaoli.

0

1,0 śmieszne to wygląda, jeszcze takich rzeczy nie widziałem.

0

Kibice Alaves tacy mocni w gębie a ich drużyna dostała bęcki 0-6.

0

Lubię wypowiedzi Szefa, on zawsze krótko i na temat.

2

Robi się ciekawie, zobaczymy jak dalej sytuacja się rozwinie.

4

Brakuje go w zespole, on potrafił bardzo dobrze zarządzać w środku pola.

0

Niech pracuje ciężko na sukces a kto wie, może mu się marzenie spełni o występie obok Leo.

0

Zobaczymy co z niego będzie w Europie.

6

Najlepiej to byłoby aby Bartomeu odszedł, Enrique też już widać pomysłu na drużynę nie ma, Laporta niech wróci.

0

Sampaoli to byłby świetny wybór, tylko pytanie czy chciałby odejść z Sevilli.

42

Brakuje w takich momentach kogoś takiego jak właśnie Xavi czy Puyol..

0

Wnioski? Zmiana trenera i zmiany w składzie obowiązkowe, na pewno pomoc jeśli chcemy wygrywać trofea.

5

Nie będę się oszukiwał, tak więc zagłosowałem na NIE.

1

Wcale im się nie dziwię, no ale sami sobie na to zapracowali i niech sami rozwiążą ten problem, my nic nie możemy, jedynie kibicować ukochanej drużynie.

2

Ja powiem może tak: zostaliśmy wyru**** i to bez mydła.

0

Lepiej tego ująć nie mogłaś.

0

2-0 z Milanem a 4-0 z PSG to różnica, zawsze chcę jak najlepiej dla Barcy bo to mój ulubiony klub, ale co tu się oszukiwać, nasi nie dadzą rady tego odrobić.

0

Otóż to, nie od dziś wiemy że wynagrodzenia piłkarzy to chory temat, choć z własnej kieszeni na to nie daję, ale opinię mogę wyrazić.

0

Czemu? Przecież to sama prawda.

0

Dokładnie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?