Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czuję że nasi wyjdą na pełnej k***** i ich rozjadą jak walec.
0
Jeszcze się przekonają co znaczy siła Barcy.
0
Walczyć owszem trzeba, ale wiadomo że szanse są bardzo małe.
0
Czytam i nie wiem co o tym myśleć.
0
Dobrze gadasz, ja tak samo.
10
Najlepiej to niech zrezygnuje z roli prezydenta Barcy, wtedy będzie spoko.
2
Zobaczymy czy coś to da, szanse są małe ale spróbować warto.
0
Po ciul sprzedawali Thiago..
0
A mówią że korupcja w piłce nie istnieje, właśnie to widać.. a ja od zawsze o tym wiedziałem.
0
Cóż, tak już bywa.. Ale bez Luisito też Barca powinna sobie poradzić w finale.
5
Fajnie gdyby to był Sampaoli.
0
1,0 śmieszne to wygląda, jeszcze takich rzeczy nie widziałem.
0
Kibice Alaves tacy mocni w gębie a ich drużyna dostała bęcki 0-6.
0
Lubię wypowiedzi Szefa, on zawsze krótko i na temat.
2
Robi się ciekawie, zobaczymy jak dalej sytuacja się rozwinie.
4
Brakuje go w zespole, on potrafił bardzo dobrze zarządzać w środku pola.
0
Niech pracuje ciężko na sukces a kto wie, może mu się marzenie spełni o występie obok Leo.
0
Zobaczymy co z niego będzie w Europie.
6
Najlepiej to byłoby aby Bartomeu odszedł, Enrique też już widać pomysłu na drużynę nie ma, Laporta niech wróci.
0
Sampaoli to byłby świetny wybór, tylko pytanie czy chciałby odejść z Sevilli.
42
Brakuje w takich momentach kogoś takiego jak właśnie Xavi czy Puyol..
0
Wnioski? Zmiana trenera i zmiany w składzie obowiązkowe, na pewno pomoc jeśli chcemy wygrywać trofea.
5
Nie będę się oszukiwał, tak więc zagłosowałem na NIE.
1
Wcale im się nie dziwię, no ale sami sobie na to zapracowali i niech sami rozwiążą ten problem, my nic nie możemy, jedynie kibicować ukochanej drużynie.
2
Ja powiem może tak: zostaliśmy wyru**** i to bez mydła.
0
Lepiej tego ująć nie mogłaś.
0
2-0 z Milanem a 4-0 z PSG to różnica, zawsze chcę jak najlepiej dla Barcy bo to mój ulubiony klub, ale co tu się oszukiwać, nasi nie dadzą rady tego odrobić.
0
Otóż to, nie od dziś wiemy że wynagrodzenia piłkarzy to chory temat, choć z własnej kieszeni na to nie daję, ale opinię mogę wyrazić.
0
Czemu? Przecież to sama prawda.
0
Dokładnie.