0

Suarez ja pitole...

4

Oby udało się coś strzelić w drugiej połowie.

1

Dobry skład, cieszy obecność Rafy, dziwne że Alba ława a Rudy zagra. Vamos Barca!

0

Chciałbym aby u nas już było 20 stopni ciepła :)

0

Oby naszym udało się zgarnąć 3 punkty po dobrej grze. Vamos!

0

Zagrać może, ale dobrze że w przewidywanych go choć nie ma.

0

Całe szczęście że nie ma tutaj Gomesa..

0

Leicester zdobył mistrza, a teraz strefa spadkowa, takie rzeczy nie zdarzają się zbyt często :D

0

Niech sobie szuka kogoś innego ;)

0

Ja już go kompletnie nie rozumiem.. Jutro musimy zdobyć 3 punkty, oby się udało.

0

Bardzo dobrze że klub jest przeciwny, to jest szansa dla młodych z Barcy B na wykazanie się, jest jeszcze tak jak pisze możliwość wystawienie Szefa na PO.

0

Nie wywołuj wilka z lasu :D

10

Z tych wymienionych to najbardziej pasuje Sampaoli, to trener który żyje meczem a nie siedzi na ławie i wstaje czasami..

0

City ma przewagę bo mają kasę, fajnie gdyby Bellerin trafił do Barcy, Pep niech bierze Alvesa ;)

0

Haha, a to nie zrozumiałem.

0

AS i wszystko jasne :)

2

Isco świetny piłkarz, ale wolałbym Verrattiego :)

2

Jak dla mnie to trochę dziwne.

0

A Tobie co niby?

0

Prędzej z Suareza byłby DJ :D

4

Dobrze powiedział, Bartomeu niech odejdzie, to moje marzenie.

0

I ile trzeba ładować za pierwszym razem? Jeśli będzie naładowana 100% to warto jeszcze z godzinkę zostawić?

0

Ja też tak uważałem na początku i trudno było mi się z tym faktem pogodzić, ale teraz sobie nie wyobrażam Barcy bez Suareza, praktycznie od razu odkąd zaczął grać..

1

Kupiłem dziś sobie smartfon, to mój pierwszy i w związku z tym mam pytanie do Was, jak to jest z tą baterią? Dawne pamiętam musiało się 3x rozładować do zera i ładowanie po 12 godzin, teraz mam już tylko 4% i nie wiem czy czekać do zera i potem na full? Wypowie się ktoś na ten temat? Ktoś kto miał z tym już doświadczenie.

30

Głupotą było pozbywanie się go a na jego miejsce sprowadzając Paco, ale cóż..

0

Heh wczoraj po spojrzeniu na wynik wieczorem i tak było super :)

0

Barca nie ma szejków a za niego kasy pewnie w ciul :D

2

Gdyby mógł grac do tej pory w Barcelonie to nasza pomoc by wyglądała normalnie.

2

Zdarzyło się wygrywać po 4-0 tylko że tutaj jest inna sytuacja, od początku spotkania będzie ogromna presja, nie będą grali na luzie jak czasami że nie muszą nic odrabiać, czas będzie upływał niesamowicie szybko.

0

Powrót? Sam zdecydował że chce odejść, więc niech zostanie nadal w Juve. Wiele zrobił dla tego klubu ale czasy się zmieniają.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?