2

Szkoda że chociaż jednej bramki nie udało się strzelić w pierwszym meczu.

44

Ostatnio oddałem głos na NIE, dziś zrobiłem to samo, chciałbym aby im się udało, ale PSG to nie Gijon czy Celta.

11

Fajnie że Busi zagrał wczoraj znakomity mecz, oby tak samo a nawet i lepiej zagrał w środę.

7

Pięknie mu ten lobik wyszedł ;)

11

Fajnie to wyglądało, bo coś nowego :D

0

Cóż, lata niestety lecą, a o naszego kapitana trzeba dbać, bo wiadomo że jak jest zdrów i w formie, to nie ma na niego mocnych. Oby w meczu z PSG pokazał swoją magię! :)

24

Takiej Barcelony jak dziś już od dłuższego czasu nie widziałem, było wszystko co najlepsze, z niecierpliwością czekam na pojedynek z PSG.

10

Jak to powiadał ŚP Kazimierz Górski: Dopóki piłka w grze, wszystko jest możliwe.

0

Jeśli zagrają tak jak dziś i gra w obronie będzie pewna, to wszystko się może zdarzyć, na pewno walka będzie ze strony naszych. Chciałbym tego bardzo, choć nie ukrywam że po meczu z PSG już nie miałem nadziei, ale czy się uda przekonamy się już niebawem.

5

Licząc bramkarza jakoś potencjalnego strzelca bramki, rozbawiło mnie to :D Brawo dla Samuela, zasłużył! :)

0

Cóż, skoro ma być DNA Barcy, to tak zapewne będzie.

4

Oj działo się w tym meczu, nasi zagrali perfekcyjnie, z pełnym zaangażowaniem, takie spotkania aż chce się oglądać! VeB!

30

Koniec! To był kosmiczny mecz w wykonaniu Barcy, coś niesamowitego :) Stara dobra Barcelona!! VeB!

0

Jest kapitan :)

0

Co oni dziś grają to nie mam pytań!!!

2

Manita!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

1

Leooooooo ahahah masakra!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Umtiti talizman gooooooooooool :D

3

Spalony był.

0

Rakietaaaaaaaaaaaa goooooooooooool :))

0

Co to była ale akcja!!! Nie wpadło..

0

Tak, to też fakt :P

9

Znakomita pierwsza połowa w wykonaniu naszych, oby i druga taka była! :)

16

Lucho ogłosił odejście, Barca gra kosmos :P

2

To jest stara dobra Barca!!

0

Neymar goooooooooool :)!!!!!

3

Jaka piła WOW!

0

Bardzo podoba mi się gra naszych, widać u nich duże zaangażowanie.

2

Messi mistrz po prostu co zrobił :)

0

Leooooooooooo gooooooooooool :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?