0

Oby Szef został. Z drugiej strony, nadal nie rozumiem tego, jak można się tak stoczyć i lecieć tylko na kasę w tak młodym wieku, mam na myśli Oscara i Pato.

1

Tak żem czuł, nie potrafią nikogo zatrudnić nie związanego z klubem w przeszłości.. Poza Martino.

0

Zobaczymy jak to wszystko się potoczy.

0

Zgadza się.

1

W grze Gomesa nie widać i nie zobaczymy w ogóle żadnego progresu.

0

A niech sobie składają, olać to.

0

I po co? Był w Barcelonie to mogli z niego korzystać i dawać mu więcej szans, nie zrobili tego i Bayern to wykorzystał.

0

Pytanie czy klub stać na to by sobie pozwolili na transfer Marco i Hectora, chyba że sprzedaż Ardy do Chin wchodzi w grę.

0

Bardzo ciekawe informacje, od dawna chciałem by Włoch grał w Barcelonie, gdyby się to tylko udało, byłoby zajebiście.

2

Akurat o styl wykonania karnych przez Neymara zawsze się obawiam.

0

Jak ma nadal tak rzadko grać, a Chińczyki by wyłożyli z 40-50 mln, to taka oferta według mnie byłaby świetna.

20

Ten transfer nie powinien w ogóle dojść do skutku.

0

Szkoda że nie udało się wygrać, ale trzeba nadal wierzyć że się uda odwrócić sytuację w Lidze.

0

Czuję, że niektórzy się chyba załamią z tego powodu.

1

Kurde, ale lipa, z PSG taki kapitalny mecz, a dziś porażka, szkoda :/

0

Przegrali mecz i tyle, teraz będzie znowu ciężko walczyć o Ligę.

0

Ciekawe, czy gdyby zagrał Neymar, czy by to coś zmieniło..

0

Szkoda że nie zagrał, ale czy to by coś zmieniło? Można tylko gdybać... Ale nie sądzę, cała drużyna zagrała słabo.

0

Masakra ten mecz naszych, po prostu masakra...

1

Oby tylko brak Samuela nie był pechowy. Po 3 pkt, Vamos!

0

Może coś strzeli :)

1

Skład Sportu idealny.

0

Ja to bym chciał aby Szefuncio w końcu strzelił :)

0

Paco pewnie zagra za Neymara.

26

Lucho na pewno by nie zmienił decyzji o odejściu z Barcelony, ale zmiana taktyki przez niego na 3-4-3 wyszła drużynie na dobre, szkoda że wcześniej tego już nie wprowadził.

6

Bo Madryt ma zawsze jakieś "ale" na temat sędziowania w meczu Barcelony, tylko że u siebie nie widzą ile dostają prezentów.

0

Uwielbiam czytać jego wypowiedzi :D

0

Ivan odwala kawał dobrej roboty na boisku, to że mu czasem mecz nie wyjdzie, zdarza się nawet tym najlepszym.

1

Umtiti potwór, dobre określenie :D

0

Ilu to już było piłkarzy młodego pokolenia, którzy byli nazywani nowym zastępcą innego klasowego piłkarza, i na tym się skończyło.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?