Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Oby Szef został. Z drugiej strony, nadal nie rozumiem tego, jak można się tak stoczyć i lecieć tylko na kasę w tak młodym wieku, mam na myśli Oscara i Pato.
1
Tak żem czuł, nie potrafią nikogo zatrudnić nie związanego z klubem w przeszłości.. Poza Martino.
0
Zobaczymy jak to wszystko się potoczy.
0
Zgadza się.
1
W grze Gomesa nie widać i nie zobaczymy w ogóle żadnego progresu.
0
A niech sobie składają, olać to.
0
I po co? Był w Barcelonie to mogli z niego korzystać i dawać mu więcej szans, nie zrobili tego i Bayern to wykorzystał.
0
Pytanie czy klub stać na to by sobie pozwolili na transfer Marco i Hectora, chyba że sprzedaż Ardy do Chin wchodzi w grę.
0
Bardzo ciekawe informacje, od dawna chciałem by Włoch grał w Barcelonie, gdyby się to tylko udało, byłoby zajebiście.
2
Akurat o styl wykonania karnych przez Neymara zawsze się obawiam.
0
Jak ma nadal tak rzadko grać, a Chińczyki by wyłożyli z 40-50 mln, to taka oferta według mnie byłaby świetna.
20
Ten transfer nie powinien w ogóle dojść do skutku.
0
Szkoda że nie udało się wygrać, ale trzeba nadal wierzyć że się uda odwrócić sytuację w Lidze.
0
Czuję, że niektórzy się chyba załamią z tego powodu.
1
Kurde, ale lipa, z PSG taki kapitalny mecz, a dziś porażka, szkoda :/
0
Przegrali mecz i tyle, teraz będzie znowu ciężko walczyć o Ligę.
0
Ciekawe, czy gdyby zagrał Neymar, czy by to coś zmieniło..
0
Szkoda że nie zagrał, ale czy to by coś zmieniło? Można tylko gdybać... Ale nie sądzę, cała drużyna zagrała słabo.
0
Masakra ten mecz naszych, po prostu masakra...
1
Oby tylko brak Samuela nie był pechowy. Po 3 pkt, Vamos!
0
Może coś strzeli :)
1
Skład Sportu idealny.
0
Ja to bym chciał aby Szefuncio w końcu strzelił :)
0
Paco pewnie zagra za Neymara.
26
Lucho na pewno by nie zmienił decyzji o odejściu z Barcelony, ale zmiana taktyki przez niego na 3-4-3 wyszła drużynie na dobre, szkoda że wcześniej tego już nie wprowadził.
6
Bo Madryt ma zawsze jakieś "ale" na temat sędziowania w meczu Barcelony, tylko że u siebie nie widzą ile dostają prezentów.
0
Uwielbiam czytać jego wypowiedzi :D
0
Ivan odwala kawał dobrej roboty na boisku, to że mu czasem mecz nie wyjdzie, zdarza się nawet tym najlepszym.
1
Umtiti potwór, dobre określenie :D
0
Ilu to już było piłkarzy młodego pokolenia, którzy byli nazywani nowym zastępcą innego klasowego piłkarza, i na tym się skończyło.