Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Hahaha ja prd...
0
Ney :D
0
Mats pięknie!!
0
Masakraaaaa.....
0
Ajjj ale było blisko.
0
Jazda Barca dziś 3 punkty obowiązkowo! Vamos!
0
W meczu z Deportivo go brakowało, oby dziś znowu szalał w meczu z Nietoperzami.
0
Rafinha w ataku, reszta ok.
0
Chciałbym aby udało się sprowadzić Marco, ale Coutinho też zajebisty jest. Oby chociaż jednego z tej dwójki sprowadzili.
0
Ten mecz trzeba wygrać, nie wyobrażam sobie nawet ponownej wpadki Barcy. Vamos!
0
To teraz już raczej pewne że trenerem zostanie Unzue.
0
Oby do takiej sytuacji nie doszło, po drugie Barca już na pewno nie popełni takiego błędu jak z PSG.
0
Iniesta do Chin? Haha już to widzę.
0
Trzeba się postarać aby ich seria się zakończyła :)
2
Oby tylko wirus Fifa się nie aktywował.
0
Jeśli nie on to trzeba szukać dalej.
0
Na Juve prawie nikt nie liczył hehe :D
1
Ciekawe losowanie, łatwo nie będzie z Juve, ale Real też lekko nie ma, co w końcu cieszy że nie trafili na Monaco czy Leicester.
0
W reprezentacji zapewne zagra dobrze.
2
Zdobyć tryplet to byłoby coś pięknego.
0
Jeśli tak faktycznie chcą to spoko, ale wątpię że tak będzie.
0
Heh :DD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Czuję, że odejdzie tak jak i Thiago w poszukiwaniu większej szansy na grę.
2
Oczywiście Lisy, ale oni są pewnie zaklepani dla Realu :D
0
Jeszcze wszystko się może zmienić.
0
Czego to oni jeszcze nie wymyślą.. Zaraz Wszyscy z PSG będą łączeni z Barceloną.
0
Do tego jeszcze powrót Tarzana i Generała, to byłoby coś :)
32
Widać, że mądry z niego chłopak i nie myśli o tym, by jak najszybciej dostać się do silnego klubu, tylko rozwój na pierwszym miejscu.
5
Nie mam nic przeciwko by zagrali ze sobą i Barca wygrała ;)