0

Hahaha ja prd...

0

Ney :D

0

Mats pięknie!!

0

Masakraaaaa.....

0

Ajjj ale było blisko.

0

Jazda Barca dziś 3 punkty obowiązkowo! Vamos!

0

W meczu z Deportivo go brakowało, oby dziś znowu szalał w meczu z Nietoperzami.

0

Rafinha w ataku, reszta ok.

0

Chciałbym aby udało się sprowadzić Marco, ale Coutinho też zajebisty jest. Oby chociaż jednego z tej dwójki sprowadzili.

0

Ten mecz trzeba wygrać, nie wyobrażam sobie nawet ponownej wpadki Barcy. Vamos!

0

To teraz już raczej pewne że trenerem zostanie Unzue.

0

Oby do takiej sytuacji nie doszło, po drugie Barca już na pewno nie popełni takiego błędu jak z PSG.

0

Iniesta do Chin? Haha już to widzę.

0

Trzeba się postarać aby ich seria się zakończyła :)

2

Oby tylko wirus Fifa się nie aktywował.

0

Jeśli nie on to trzeba szukać dalej.

0

Na Juve prawie nikt nie liczył hehe :D

1

Ciekawe losowanie, łatwo nie będzie z Juve, ale Real też lekko nie ma, co w końcu cieszy że nie trafili na Monaco czy Leicester.

0

W reprezentacji zapewne zagra dobrze.

2

Zdobyć tryplet to byłoby coś pięknego.

0

Jeśli tak faktycznie chcą to spoko, ale wątpię że tak będzie.

0

Heh :DD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Czuję, że odejdzie tak jak i Thiago w poszukiwaniu większej szansy na grę.

2

Oczywiście Lisy, ale oni są pewnie zaklepani dla Realu :D

0

Jeszcze wszystko się może zmienić.

0

Czego to oni jeszcze nie wymyślą.. Zaraz Wszyscy z PSG będą łączeni z Barceloną.

0

Do tego jeszcze powrót Tarzana i Generała, to byłoby coś :)

32

Widać, że mądry z niego chłopak i nie myśli o tym, by jak najszybciej dostać się do silnego klubu, tylko rozwój na pierwszym miejscu.

5

Nie mam nic przeciwko by zagrali ze sobą i Barca wygrała ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?