0

Sezon 11/12 to była po prostu masakra, piękne czasy.

1

Kiedyś bardzo mu kibicowałem, ale teraz zupełnie nie widzę jego powrotu.

0

Raz mówią tak a za chwilę inaczej, nie nadąży za nimi.

0

Od samego początku liczyłem że to właśnie Sampaoli obejmie to stanowisko, szkoda że to już niemożliwe. Trzeba czekać kogo wybiorą, byle mądrze.

0

Busi ma rację z tymi portalami, żadnego szczęścia to nie daje.

11

Dokładnie, to była totalna głupota aby pozbywać się Czarnej perły i jeszcze dopłacać..

2

Same hity będą.

0

110 baniek za 18 latka.. co za chore czasy.

1

Dobre, dobre :D

2

Cóż za nagły zwrot akcji, ostatnio czytałem co innego w jego wypowiedzi.

0

Tak jak pisałem, teraz każdego z PSG będą łączyć z Barceloną.

0

Raczej masakracja.

0

Czy największy? Nie sądzę, są więksi.

2

Już Samper był określany jako następca Busiego.

0

I tak zapewne żaden z nich nie trafi do Barcy, bardziej trzeba wzmocnić środek pola i obronę.

0

Marco, Dybala, czy też Coutinho, ciekawe skąd oni chcą na któregoś z nich kasę pozyskać. Bo za 30 mln żadnego nie kupią.

5

Oby wykorzystał swoją szansę jeśli ją otrzyma.

0

Oby wybrał dobrego trenera, liczę na niego.

3

I tak na koniec się okaże że trenerem zostanie Unzue.

0

To na pewno, 4 lata to jeszcze Leo na luzie będzie grał, a Ney będzie pewnie do momentu aż Messi zakończy karierę.

1

Cóż, prędzej czy później odejdzie, nie widzę go tyle lat grającego co Leo i inni.

0

W klubach wrogowie, poza klubem kumple :D

1

Oby tylko wrócili bez wirusa Fifa..

0

Rację ma, ale zapomniał do czego Barca jest zdolna ;)

0

He he :D

3

Rozśmieszyli mnie tym porównaniem :D

0

Jak tak nasi zagrają w meczu z Realem w obronie, to Ramos będzie miał duże pole do popisu.

1

Dobra godzina chociaż.

3

Nie no, zdjęcie masakryczne, jak dwoje zakochanych..

0

O ile będzie w przyszłości nadal tutaj grał, różnie to bywa, czasem może i za dwa lata czy tam rok odejść.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?