Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Sezon 11/12 to była po prostu masakra, piękne czasy.
1
Kiedyś bardzo mu kibicowałem, ale teraz zupełnie nie widzę jego powrotu.
0
Raz mówią tak a za chwilę inaczej, nie nadąży za nimi.
0
Od samego początku liczyłem że to właśnie Sampaoli obejmie to stanowisko, szkoda że to już niemożliwe. Trzeba czekać kogo wybiorą, byle mądrze.
0
Busi ma rację z tymi portalami, żadnego szczęścia to nie daje.
11
Dokładnie, to była totalna głupota aby pozbywać się Czarnej perły i jeszcze dopłacać..
2
Same hity będą.
0
110 baniek za 18 latka.. co za chore czasy.
1
Dobre, dobre :D
2
Cóż za nagły zwrot akcji, ostatnio czytałem co innego w jego wypowiedzi.
0
Tak jak pisałem, teraz każdego z PSG będą łączyć z Barceloną.
0
Raczej masakracja.
0
Czy największy? Nie sądzę, są więksi.
2
Już Samper był określany jako następca Busiego.
0
I tak zapewne żaden z nich nie trafi do Barcy, bardziej trzeba wzmocnić środek pola i obronę.
0
Marco, Dybala, czy też Coutinho, ciekawe skąd oni chcą na któregoś z nich kasę pozyskać. Bo za 30 mln żadnego nie kupią.
5
Oby wykorzystał swoją szansę jeśli ją otrzyma.
0
Oby wybrał dobrego trenera, liczę na niego.
3
I tak na koniec się okaże że trenerem zostanie Unzue.
0
To na pewno, 4 lata to jeszcze Leo na luzie będzie grał, a Ney będzie pewnie do momentu aż Messi zakończy karierę.
1
Cóż, prędzej czy później odejdzie, nie widzę go tyle lat grającego co Leo i inni.
0
W klubach wrogowie, poza klubem kumple :D
1
Oby tylko wrócili bez wirusa Fifa..
0
Rację ma, ale zapomniał do czego Barca jest zdolna ;)
0
He he :D
3
Rozśmieszyli mnie tym porównaniem :D
0
Jak tak nasi zagrają w meczu z Realem w obronie, to Ramos będzie miał duże pole do popisu.
1
Dobra godzina chociaż.
3
Nie no, zdjęcie masakryczne, jak dwoje zakochanych..
0
O ile będzie w przyszłości nadal tutaj grał, różnie to bywa, czasem może i za dwa lata czy tam rok odejść.