0

Oby tylko nie dopuścili do powtórki z początku sezonu.

3

Szału nie ma.

47

Ja pierdziele, ale on ma pecha, ogromna szkoda.

1

Fajnie że mu się tak układa, bo w Barcelonie nie miał zbytnio szans na regularną grę.

0

Napastnik wart każdych pieniędzy.

0

Pewne jest że kiedyś na pewno ją zdobędzie, ale kiedy to nastąpi to się okaże.

1

Bardzo dobra wiadomość :)

0

Umtiti niezła statystyka :D

11

Piękne słowa o naszym Kapitanie.

20

Najważniejsze to powoli go wprowadzać, a na pewno będą z niego ludzie :)

0

Leo po Pichichi :)

0

Po prostu DZIK!

0

Trzeba walczyć do końca.

9

Koniec, zajebisty meczyk w wykonaniu naszych :) VeB!

0

Vitolo czerwo ;P

1

Alena wchodzi! :)

0

Pique - Kapitan Twitter :D Tak komentator powiedział :D

0

Pięknie Mats.

1

Leoooooo co za goooooooool ja pierdziele masakrA!!!!!!!!!!!

0

Co trio pograło... :)

0

Leooooooooooo gooooooooooooool ale akcja!!

0

Suarez co goooooooooooool!!!!!!

0

Ale mamy fuksa....

0

Lepiej niech już nie będzie takich sytuacji.

0

Robi podchody :D

1

Super skład, teraz tylko trzeba zdobyć 3 pkt. Vamos Barcelona!

0

Neymar zdecydowanie zasłużył.

0

Leo skromnie :)

1

Wielki talent.. no właśnie ale na tym się skończyło, za szybko wskoczył do pierwszej drużyny i było o nim głośno w mediach.

7

Włochy i wszystko jasne..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?