Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Oby tylko nie dopuścili do powtórki z początku sezonu.
3
Szału nie ma.
47
Ja pierdziele, ale on ma pecha, ogromna szkoda.
1
Fajnie że mu się tak układa, bo w Barcelonie nie miał zbytnio szans na regularną grę.
0
Napastnik wart każdych pieniędzy.
0
Pewne jest że kiedyś na pewno ją zdobędzie, ale kiedy to nastąpi to się okaże.
1
Bardzo dobra wiadomość :)
0
Umtiti niezła statystyka :D
11
Piękne słowa o naszym Kapitanie.
20
Najważniejsze to powoli go wprowadzać, a na pewno będą z niego ludzie :)
0
Leo po Pichichi :)
0
Po prostu DZIK!
0
Trzeba walczyć do końca.
9
Koniec, zajebisty meczyk w wykonaniu naszych :) VeB!
0
Vitolo czerwo ;P
1
Alena wchodzi! :)
0
Pique - Kapitan Twitter :D Tak komentator powiedział :D
0
Pięknie Mats.
1
Leoooooo co za goooooooool ja pierdziele masakrA!!!!!!!!!!!
0
Co trio pograło... :)
0
Leooooooooooo gooooooooooooool ale akcja!!
0
Suarez co goooooooooooool!!!!!!
0
Ale mamy fuksa....
0
Lepiej niech już nie będzie takich sytuacji.
0
Robi podchody :D
1
Super skład, teraz tylko trzeba zdobyć 3 pkt. Vamos Barcelona!
0
Neymar zdecydowanie zasłużył.
0
Leo skromnie :)
1
Wielki talent.. no właśnie ale na tym się skończyło, za szybko wskoczył do pierwszej drużyny i było o nim głośno w mediach.
7
Włochy i wszystko jasne..