0

Ależ ostatnia okładka jest kapitalna.

2

Ale oni mają zajęcie na tych portalach.

0

O ile Madryt straci jeszcze punkty a Barca to wykorzysta, a jak wiadomo z tym jest ciężko..

1

Trzeba liczyć na kolejny cud, ale czy się uda? Będzie ciężko, gorzej na pewno jak z PSG. Nie pozostaje nic innego, jak czekać na pierwszy gwizdek sędziego rozpoczynający mecz. Vamos!

0

Oby udało się szybko zdobyć pierwszego gola.

0

Coś pięknego.. aż ciarki przechodzą!

2

Nic nam nie da świetny atak jak w obronie będzie kiepsko.

0

Tylko zobaczymy co z tego wyjdzie..

0

Hmm czyli możliwe że będzie trenerem Barcy.

1

Ciągle coś nowego podają, zobaczymy jak na koniec się to wszystko ułoży.

0

I dobrze, jeśli wygrać to z najlepszymi.

0

Te mozaiki to piękna rzecz zawsze :)

0

Mam nadzieję że nasi zagrają dobry mecz, muszą zagrać na 200%.

0

Nic tylko życzyć mu aby się udało, choć wiadome łatwo nie będzie, ale trzeba walczyć.

0

5 mln? haha chyba sobie żartują.

2

Nie daje rady w takim klubie jak Barca i tyle w temacie.

12

Z taką grą w obronie to na pewno.

0

Barca gra w obronie słabo - Enrique i tak powie że zagrali dobrze.

0

Trzeba też na boisku zapierdzielać jeśli chce się coś osiągnąć.

0

Nasza gra w obronie ciągle pozostawia wiele do życzenia.

0

Brawa dla Leo, oby tylko tak dalej :)

1

Uff dobrze że się udało zdobyć 3 punkty. VeB!

1

Ta obrona jest masakryczna.

1

Nie no, to jest jakaś masakra.

0

Pacooooooo gooooooooool szybka odpowiedź :)

4

Ja pierdziele ale głupio stracony gol.

0

Leooooooooooooo gooooooooool :)

0

Bardzo fajny artykuł, oby tylko nie Unzue, bo wątpię że on wprowadzi coś nowego.

1

Dobra opcja, ale czy wypali? Trzeba czekać na konkrety.

1

Mathieu out, Arda jak za dobrą kasę tak samo, ale Szef powinien jeszcze zostać, nadal odgrywa dużą rolę w zespole.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?