Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ależ ostatnia okładka jest kapitalna.
2
Ale oni mają zajęcie na tych portalach.
0
O ile Madryt straci jeszcze punkty a Barca to wykorzysta, a jak wiadomo z tym jest ciężko..
1
Trzeba liczyć na kolejny cud, ale czy się uda? Będzie ciężko, gorzej na pewno jak z PSG. Nie pozostaje nic innego, jak czekać na pierwszy gwizdek sędziego rozpoczynający mecz. Vamos!
0
Oby udało się szybko zdobyć pierwszego gola.
0
Coś pięknego.. aż ciarki przechodzą!
2
Nic nam nie da świetny atak jak w obronie będzie kiepsko.
0
Tylko zobaczymy co z tego wyjdzie..
0
Hmm czyli możliwe że będzie trenerem Barcy.
1
Ciągle coś nowego podają, zobaczymy jak na koniec się to wszystko ułoży.
0
I dobrze, jeśli wygrać to z najlepszymi.
0
Te mozaiki to piękna rzecz zawsze :)
0
Mam nadzieję że nasi zagrają dobry mecz, muszą zagrać na 200%.
0
Nic tylko życzyć mu aby się udało, choć wiadome łatwo nie będzie, ale trzeba walczyć.
0
5 mln? haha chyba sobie żartują.
2
Nie daje rady w takim klubie jak Barca i tyle w temacie.
12
Z taką grą w obronie to na pewno.
0
Barca gra w obronie słabo - Enrique i tak powie że zagrali dobrze.
0
Trzeba też na boisku zapierdzielać jeśli chce się coś osiągnąć.
0
Nasza gra w obronie ciągle pozostawia wiele do życzenia.
0
Brawa dla Leo, oby tylko tak dalej :)
1
Uff dobrze że się udało zdobyć 3 punkty. VeB!
1
Ta obrona jest masakryczna.
1
Nie no, to jest jakaś masakra.
0
Pacooooooo gooooooooool szybka odpowiedź :)
4
Ja pierdziele ale głupio stracony gol.
0
Leooooooooooooo gooooooooool :)
0
Bardzo fajny artykuł, oby tylko nie Unzue, bo wątpię że on wprowadzi coś nowego.
1
Dobra opcja, ale czy wypali? Trzeba czekać na konkrety.
1
Mathieu out, Arda jak za dobrą kasę tak samo, ale Szef powinien jeszcze zostać, nadal odgrywa dużą rolę w zespole.