Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tego Hernandeza niech sobie darują, Arda to jedyna nadzieja że można za niego otrzymać jeszcze większą sumę.
0
Najlepsi! :)
0
I niech tak zostanie do końca.
16
Ale lipa że Valencia nie dała rady utrzymać tego remisu.
1
Dla Pique gwizdy to dodatkowa motywacja :D
0
Mam nadzieję że tak się stanie :)
0
Dobrze naszym idzie, ale droga do mistrzostwa wciąż trudna.
0
Dobrze czułem pisząc wczoraj że Luisito strzeli gola :)
0
To prawda, po pierwszej połowie czułem że będzie ciężko, ale ostatecznie nasi dali radę :)
1
Dobrze że dziś strzelił dwie bramki, koniec złej passy :)
0
Koniec! Mamy pewne 3 punkty :) VeB!
0
Luis Suarez goooooooooooooool :D
0
Rakietaaaaaaaaaaaa gooooooooooooooool yeaaaaaaaaaaaa :)
0
El Pistoleroooooooooooooo gooooooooooooooool :)
1
Kurde, łatwo nie będzie o wygraną, oby w drugiej nasi strzelili i wygrali.
0
Tylko nie kontuzja...
0
Jazda Barca po 3 pkt!
0
Ciekaw jestem jak dziś zagra Gomes jeśli go Enrique wystawi.
2
Oby i dziś nasi zagrali dobry mecz i zdobyli 3 punkty, Vamos!
5
Roni wciąż niesamowity mimo wieku i zakończenia kariery :)
1
Skoro za 30 mln to powinni taką ofertę zaakceptować.
0
Jaja jak berety.
2
Gdyby udało się go sprowadzić to byłoby zajebiście, idealne wzmocnienie środka pola.
4
Brawa dla Pique, jak widać nie pierdzieli się z nimi.
0
100 mln euro :D :D
0
Oby i tym razem było tak samo.
2
Może i obrońca dobry, ale żeby za Albe? Transfer bez sensu, tylko Jordi.
0
Wyczuwam że jutro Luisito strzeli gola :)
0
I taka informacja mnie bardzo cieszy.
0
Chyba Digne a nie Alba.