Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tyle bramek władowali i nie pozwoliło to na wygranie Ligi..
0
Cóż, w następnym sezonie może nam się uda, o ile przeprowadzimy dobre transfery.
1
Koniec, jest wygrana ale co z tego jak Real mistrzem.. Trzeba czekać na następny sezon, może będzie lepszy. VeB!
0
Leooooooooooooo :)
0
Powrót z zaświatów :D
0
Karny hahahahahah
1
Suarezzzzz :D
0
Obronił :D
0
Wapnoooo :D
0
Neymar :D :D
0
Teraz to sobie mogą.
2
Jeszcze w finale PK przewalą.
0
Hhahaha żenada!!!!!!!!!!!!
0
Hhahahah co to było hahahah
0
Nie no, wszystko wyciąga.
0
To jest dramat.
2
Dokładnie, dobrze mówisz! :)
0
Ja pierdziele ile można.
0
Kurde no..
3
Nie wierzę że tego nie strzelił..
0
Suarez jaka seta......
0
Maksara, jeszcze przegrywamy...
0
Real już gol hahaha.
2
Fajnie że gra Marlon, oby i dziś pokazał się z dobrej strony. Vamos po 3 pkt i liczyć na cud.
9
Ten jego ojciec to widać tylko na kasę leci, od samego początku miałem o nim złe zdanie.
1
Jeśli to prawda to w końcu dobra wiadomość, oby temat nowego trenera skończył się już.
1
Nic tylko życzyć aby mu się to udało.
2
Nie ma loga Qataru i od razu lepiej się to prezentuje.
1
Oby udało się go sprowadzić, potrzeba nam w końcu PO z wyższej półki, liczę na to że nie uda im się awansować i negocjacje staną się prostsze.
5
Królewscy jak zwykle mogli liczyć na pomoc arbitra. - cóż, w sumie nic nowego.