0

Tyle bramek władowali i nie pozwoliło to na wygranie Ligi..

0

Cóż, w następnym sezonie może nam się uda, o ile przeprowadzimy dobre transfery.

1

Koniec, jest wygrana ale co z tego jak Real mistrzem.. Trzeba czekać na następny sezon, może będzie lepszy. VeB!

0

Leooooooooooooo :)

0

Powrót z zaświatów :D

0

Karny hahahahahah

1

Suarezzzzz :D

0

Obronił :D

0

Wapnoooo :D

0

Neymar :D :D

0

Teraz to sobie mogą.

2

Jeszcze w finale PK przewalą.

0

Hhahaha żenada!!!!!!!!!!!!

0

Hhahahah co to było hahahah

0

Nie no, wszystko wyciąga.

0

To jest dramat.

2

Dokładnie, dobrze mówisz! :)

0

Ja pierdziele ile można.

0

Kurde no..

3

Nie wierzę że tego nie strzelił..

0

Suarez jaka seta......

0

Maksara, jeszcze przegrywamy...

0

Real już gol hahaha.

2

Fajnie że gra Marlon, oby i dziś pokazał się z dobrej strony. Vamos po 3 pkt i liczyć na cud.

9

Ten jego ojciec to widać tylko na kasę leci, od samego początku miałem o nim złe zdanie.

1

Jeśli to prawda to w końcu dobra wiadomość, oby temat nowego trenera skończył się już.

1

Nic tylko życzyć aby mu się to udało.

2

Nie ma loga Qataru i od razu lepiej się to prezentuje.

1

Oby udało się go sprowadzić, potrzeba nam w końcu PO z wyższej półki, liczę na to że nie uda im się awansować i negocjacje staną się prostsze.

5

Królewscy jak zwykle mogli liczyć na pomoc arbitra. - cóż, w sumie nic nowego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?