Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Skoro Celta nie dała rady, to na Malagę nie ma co nawet liczyć.
0
Oby to właśnie jego już ostatecznie wybrali, bo pozostali kandydaci jakoś nie przekonują.
0
Tak więc dziś cała nadzieja w Celcie.. Ale na cuda chyba nie ma co liczyć.
8
Brakuje mi Tarzana w zespole, szkoda że te czasy już nie wrócą.
2
A to ogromna szkoda, dziwię się że ludzie na niego głosowali.
34
Oby nie odszedł, nie warto popełnić takiego samego błędu jak z Thiago. Gdyby otrzymał więcej szans to zapewne jego statystyki byłby lepsze.
0
ZP na pewno zdobędzie, ale póki co musi jeszcze poczekać, lecz nie to jest najważniejsze jak widać dla niego.
0
I fajnie byłoby aby do niej dołączył :)
3
Oby kibice zrobili mu piękne pożegnanie.
2
Ma przed sobą wspaniałą przyszłość, może zajść daleko, tylko tego mu życzyć.
0
Skoro z Sevillą tak im poszło, to marne szanse że w tych spotkaniach się potknie.
0
Mam nadzieję że od nowego sezonu wskoczy do pierwszej drużyny.
11
Skład Sportu wygląda ciekawie, chciałbym zobaczyć Marlona w akcji.
1
Kurcze, mam nadzieję że jeszcze wróci do Barcy, może klub zdecyduje się go wykupić po następnym sezonie za 12,5 mln, talent ma ogromny, tylko musi grać regularnie by się rozwijać. Trzymam za niego mocno kciuki aby go jeszcze zobaczyć w barwach Blaugrany.
10
Bardzo fajny wywiad z El Pistolero, jak zawsze skromny.
0
Bardzo ładny gest, a samemu Claudio tylko zdrowia życzyć.
0
Zdjęcie mówi samo za siebie, Ja do Barcy? A to żart :D
0
Cóż, takie słowa z jego strony wcale nie zaskakują.
0
Bardzo dobrze że w końcu chcą dać szansę młodym.
0
Czyli co teraz będzie nowa afera z El Pistolero na czele? Już coś wygrzebali.
0
To ciekawe, dopiero co niedawno sam Neymar wypowiedział się że chce aby Unzue został trenerem Barcy.. Jakoś trudno mi w to uwierzyć.
0
Pytanie czy stać go na zapłatę tak wysokiej kary.
0
Nic a nic mnie to nie rusza :)
1
Dokładnie, zgadzam się z tym co napisałeś, tu potrzeba kogoś zdecydowanie lepszego by mieć dobrą kadrę i walczyć o najwyższe cele.
3
Lepiej się prezentuje Rakuten a nie jak było z Qatar.
0
Z Juve będzie miał ciężko, oby został na tym drugim miejscu.
0
Oni nie muszą, ale jak sam Coutinho się uprze na to by zmienić klub, to wszystko może być inaczej. Z niewolnika nie ma pracownika, wszystko zależy od niego.
1
Jeśli klub otrzymałby dobrą ofertę, to warto byłoby się nad tym zastanowić, ale za pół darmo jak ma iść, to niech lepiej zostanie jeszcze na jeden sezon. Jeśli tylko za niego maiłby przyjść Verratti lub Coutinho to byłoby zajebiście.
3
Taa i później będzie płacz taki jak po Thiago i cena odkupu zaporowa.
0
Klasowi zawodnicy a skończy się na tym że klub sprowadzi zawodników ze średniej półki. Trzeba liczyć na to, że uda się sprzedać niektórych zawodników za dobre pieniądze, bo inaczej może być ciężko.