0

Bardzo dobra decyzja ze strony Barcy, a co do Malagi to i tak zapewne przegrają.

7

Oby teraz udało mu się zdobyć gola z gry, zasługuje na to.

1

Pique Mr. Prezidento :D

0

A może 35%? :D Strasznie dokładny Enrique jest :D

0

Mądry z niego chłopak :)

3

Naśladowanie Mistrza :)

8

Cieszy fakt że Paco zaczyna strzelać bramki :)

0

Szefuncio zasłużył, szkoda tylko że nie udało mu się z główki strzelić.

0

To był piękny mecz, było wszystko :)

11

Koniec! :D Co za mecz, brawa dla naszych :) VeB!!!

2

Pacoooooooooooo 7:1 :D

4

Co za zajebisty mecz :)

1

Mascherano!!!!!!!!!! Yeaaaaaa!!

0

Karny :D

4

Pacoooooooooooo gooooooooooooool Manita!!!!!!!!!!!!

0

Leo zmiana, brawa dla mistrza!!!!!!!!

0

Leooooooooooooooooooooo!!!!!!!!!!!!!!!!!

2

Gomes gooooool znowu haha :D

0

Szefuncio tak blisko gola :/

0

Ja pierdziele gol z wolnego...

0


Gomes gooooool :D

0

Leooooooooooooooo goooooooooool :)

0

Skład taki sobie.. Ale najważniejsze to zdobyć pewne 3 punkty. Vamos!

28

I oby mu się to udało!! :)

0

Z początku nie szło mu dobrze, ale jak widać zaczyna się rozkręcać, warto byłoby dać mu jeszcze jeden sezon.

0

Szkoda że tak wyszło, ale nie ma co się oszukiwać, swoje lata już ma i na poziom Barcy to nie wystarcza już.

0

Mats i Leo zajebiście :)

0

Nie ma co ryzykować, skład Sportu wygląda fajnie.

0

Pomoc i obrona muszą zostać wzmocnione, inaczej będzie kiepsko.

0

Oby tylko była pewna wygrana, na wpadkę nie ma miejsca. Vamos!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?