Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bardzo dobra decyzja ze strony Barcy, a co do Malagi to i tak zapewne przegrają.
7
Oby teraz udało mu się zdobyć gola z gry, zasługuje na to.
1
Pique Mr. Prezidento :D
0
A może 35%? :D Strasznie dokładny Enrique jest :D
0
Mądry z niego chłopak :)
3
Naśladowanie Mistrza :)
8
Cieszy fakt że Paco zaczyna strzelać bramki :)
0
Szefuncio zasłużył, szkoda tylko że nie udało mu się z główki strzelić.
0
To był piękny mecz, było wszystko :)
11
Koniec! :D Co za mecz, brawa dla naszych :) VeB!!!
2
Pacoooooooooooo 7:1 :D
4
Co za zajebisty mecz :)
1
Mascherano!!!!!!!!!! Yeaaaaaa!!
0
Karny :D
4
Pacoooooooooooo gooooooooooooool Manita!!!!!!!!!!!!
0
Leo zmiana, brawa dla mistrza!!!!!!!!
0
Leooooooooooooooooooooo!!!!!!!!!!!!!!!!!
2
Gomes gooooool znowu haha :D
0
Szefuncio tak blisko gola :/
0
Ja pierdziele gol z wolnego...
0
Gomes gooooool :D
0
Leooooooooooooooo goooooooooool :)
0
Skład taki sobie.. Ale najważniejsze to zdobyć pewne 3 punkty. Vamos!
28
I oby mu się to udało!! :)
0
Z początku nie szło mu dobrze, ale jak widać zaczyna się rozkręcać, warto byłoby dać mu jeszcze jeden sezon.
0
Szkoda że tak wyszło, ale nie ma co się oszukiwać, swoje lata już ma i na poziom Barcy to nie wystarcza już.
0
Mats i Leo zajebiście :)
0
Nie ma co ryzykować, skład Sportu wygląda fajnie.
0
Pomoc i obrona muszą zostać wzmocnione, inaczej będzie kiepsko.
0
Oby tylko była pewna wygrana, na wpadkę nie ma miejsca. Vamos!