Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Po tym jak zagrali w El Clasico, mam nadzieję że do końca sezonu wygramy już wszystkie pozostałe spotkania.
0
Wara od niego :)
1
Normalnie śmiechu warte.
2
Enrique jaki wjazd na lekarza haha :D
0
Oby przedłużyli jak najprędzej z geniuszem kontrakt na kolejne lata.
8
Co za żenujące zachowanie.
0
Takie wypowiedzi miło się czyta.
0
Oby Leo wygrał, należy mu się.
0
To fakt, zagrał doskonale, oby tylko utrzymał taką formę.
6
Roberto co za dzik 12 km :D
0
Pięknie pozamiatali tą ankietą.
0
To pięknie się nam trafiło...
0
Cieszy mnie ta wiadomość, nie widzę go osobiście w Barcelonie.
0
Z nim wszystko jest możliwe.
0
Zapowiada się emocjonująca końcówka, ciekawe czy Real jeszcze zaliczy wpadkę..
0
Niech się cieszy że nie wyleciał z boiska.
1
Śmieszne to wszystko jest :D
1
Oczywiście że była oczywista :)
0
Mats rozegrał fenomenalny mecz, zaliczył kilka fantastycznych interwencji którymi ratował drużynę. Oby tylko tak dalej!
1
Oczywiście, lepiej żeby mu nogi połamał, wtedy byłaby zasłużona.. Niech się cieszą że Casemiro nie wyleciał dodatkowo.
4
I ma rację, nie powinno być taryfy ulgowej.
7
Idealne podsumowanie występu Leo.
12
Nasz Kapitan ma całkowitą rację.
1
Geniusz, mam szczęście że żyję w jego czasach i mogę go oglądać od długich już lat, oby jeszcze jak najdłużej.
1
Sprzedać Ivana, przecież on nic nie daje drużynie, żadnej roboty na boisku nie wykonuje... Tak na serio wielkie brawa dla niego, piękna bramka.
0
Zapowiada się niesamowita końcówka sezonu, wiele będzie znaczyć czy Real się jeszcze potknie, Barca z kolei musi wszystko wygrać, łatwo nie będzie. Dobrze że dziś wygrali tak ważny mecz. VeB!
40
Co dla mnie najlepsze? Niesamowity występ Messiego, po prostu kosmos, nie bez powodu Kosmita.
1
Mała korekta - Messi rozegrał Fantastyczny mecz!
6
Expert Marki sam potwierdza że Real słusznie grał w 10, nic więcej nie trzeba mówić.
2
Nie dość że Real przegrał, to jeszcze Rakieta zdobył gola, coś pięknego!