2

Po tym jak zagrali w El Clasico, mam nadzieję że do końca sezonu wygramy już wszystkie pozostałe spotkania.

0

Wara od niego :)

1

Normalnie śmiechu warte.

2

Enrique jaki wjazd na lekarza haha :D

0

Oby przedłużyli jak najprędzej z geniuszem kontrakt na kolejne lata.

8

Co za żenujące zachowanie.

0

Takie wypowiedzi miło się czyta.

0

Oby Leo wygrał, należy mu się.

0

To fakt, zagrał doskonale, oby tylko utrzymał taką formę.

6

Roberto co za dzik 12 km :D

0

Pięknie pozamiatali tą ankietą.

0

To pięknie się nam trafiło...

0

Cieszy mnie ta wiadomość, nie widzę go osobiście w Barcelonie.

0

Z nim wszystko jest możliwe.

0

Zapowiada się emocjonująca końcówka, ciekawe czy Real jeszcze zaliczy wpadkę..

0

Niech się cieszy że nie wyleciał z boiska.

1

Śmieszne to wszystko jest :D

1

Oczywiście że była oczywista :)

0

Mats rozegrał fenomenalny mecz, zaliczył kilka fantastycznych interwencji którymi ratował drużynę. Oby tylko tak dalej!

1

Oczywiście, lepiej żeby mu nogi połamał, wtedy byłaby zasłużona.. Niech się cieszą że Casemiro nie wyleciał dodatkowo.

4

I ma rację, nie powinno być taryfy ulgowej.

7

Idealne podsumowanie występu Leo.

12

Nasz Kapitan ma całkowitą rację.

1

Geniusz, mam szczęście że żyję w jego czasach i mogę go oglądać od długich już lat, oby jeszcze jak najdłużej.

1

Sprzedać Ivana, przecież on nic nie daje drużynie, żadnej roboty na boisku nie wykonuje... Tak na serio wielkie brawa dla niego, piękna bramka.

0

Zapowiada się niesamowita końcówka sezonu, wiele będzie znaczyć czy Real się jeszcze potknie, Barca z kolei musi wszystko wygrać, łatwo nie będzie. Dobrze że dziś wygrali tak ważny mecz. VeB!

40

Co dla mnie najlepsze? Niesamowity występ Messiego, po prostu kosmos, nie bez powodu Kosmita.

1

Mała korekta - Messi rozegrał Fantastyczny mecz!

6

Expert Marki sam potwierdza że Real słusznie grał w 10, nic więcej nie trzeba mówić.

2

Nie dość że Real przegrał, to jeszcze Rakieta zdobył gola, coś pięknego!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?