Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Gdyby sprawa dotyczyła Realu to na pewno by się zebrali.
0
Jak dla mnie bardzo słabe.
0
Tak więc oby jutro udało mu się strzelić :)
0
Tylko żeby ten poziom był wysoki.
0
Brak pomocy = brak dogodnych sytuacji i bramek ze strony tridente.
0
Jak patrze na Gomesa i 35 mln to aż się słabo robi, mimo że to nie była moja kasa. Klub musi w lecie dokonać rewolucji, bo jak nie to co roku będzie to samo.
7
Bardzo mnie ta wiadomość cieszy, Szef musi zostać.
0
Bardzo fajny artykuł :)
1
A to ciekawostka, dobrze to sobie zaplanowali, oby tylko wypaliło. Ale z drugiej strony mogą być z tego później kłopoty..
2
Gdyby nie te kontuzje to byłby jednym z najlepszych.
0
Jutro będzie zapewne taka sama nowina..
0
Real zapewne trafi na Monaco.
2
Mówi samą prawdę, jedynie Umtiti trzyma poziom.
0
Podpisanie nowego kontraktu z naszym Kapitanem, powinno być priorytetem klubu.
0
Kurcze, musi się udać wygrać na Bernabeu, bo jeśli nie to będzie lipa..
6
Jeśli Juve tak nadal będzie grał, to wygranie LM jest w ich zasięgu.
0
Świetne zdjęcie.
0
A no właśnie.. potrzebna rewolucja w zespole latem, inaczej nic z tego nie będzie.
2
Co mu się dziwić.. bardzo chciał wygrać te rozgrywki jak i pewnie reszta kolegów z drużyny.
3
Liczyć na potknięcie Realu? Już były.
1
Co by nie mówić, powiedział prawdę.
0
Mogą, mogą, ale czy to uczynią? Czas pokaże.
11
Cóż, kolejnego cudu nie było, nasi mimo wszystko zagrali dobry mecz, zabrakło skuteczności. Juve nie do przejścia było dziś. Oby naszym za rok się udało wygrać LM. VeB!
1
Nosz ja pierdziele....
2
I lipa... nie udało się nic trafić...
0
Leo masakra......
0
Będzie ciężko, ale z PSG pokazali że nie ma rzeczy niemożliwych.
0
Szkoda że nie 3-4-3, ale najważniejsze aby dobrze grać z przodu i bronić. Vamos!
1
W Hiszpanii są jaja z sędziowaniem, ale żeby w LM takie były to przechodzi wszelkie granice.
1
Wolałbym aby zagrali 3-4-3 ale to już Enrique zadecyduje..