Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Gomes hahahaha, jeszcze tego brakowało :D
0
Ta połowa to była po prostu masakra.
1
Jak tak dalej pójdzie to powtórzy się 4-0 z PSG.
0
Masakra, znowu Dybala.
0
Ja pierdziele!!!!!!!!!!!!!!!!
1
Nasi niczym w pierwszym meczu z PSG...
0
Dybala 1-0.....
0
Dobrze że nie ma Gomesa, ale i przed nami ciężki pojedynek, oby nasi uzyskali dobry wynik. Vamos!
0
To zajebiście osłabił zespół przed ważnym spotkaniem z Realem, masakra.
0
Messi nie istniał w tym meczu :D :D :D
0
Dobra decyzja, może mu to coś pomoże.
0
Wszystko zweryfikuje dziś boisko.
1
Wszystko fajnie, byle tylko nie zagrał Gomes, bo będzie katastrofa.
0
Nareszcie, za długo z tym czekali.
0
Oby nasi zagrali dobry mecz i uzyskali korzystny wynik. Vamos!
14
Równie dobrze żałosne jest stawianie non stop na Gomesa.
0
Oby miał rację, ale znając życie i tak go zawieszą :D
2
Mam nadzieję że Neymar tym razem wytrzyma bez kartki.
3
Jak zagra Gomes to będzie jedno wielkie nieporozumienie.
3
Fajny wywiad, widać dobrze ma poukładane w głowie :)
1
Co tu dużo mówić, genialny transfer.
0
Nawet jak Gomes zagra źle, to Enrique i tak powie że podobała mu się jego gra i nadal będzie na niego stawiał.
0
Ja wiem że Gomes gra padake i wcale go nie bronię, ale gdyby chceli to i z nim by wygrali, Gomes to raz, a dwa to brak pomysłu już ze strony Enrigue na drużynę.
0
El Pistolero miał rację, szkoda że nie wziął przykładu z Munira.
11
Bardzo dobry wybór.
0
Jak mnie to wszystko wku.... z Sevillą zagrać taki zajebisty mecz, by następnie wtopić z Malagą, czasami to odechciewa się człowiekowi oglądać do końca tych spotkań, ja rozumiem, zdarza się, ale nie żeby tak często, tyle było okazji do wykorzystania potknięć Realu i żadnej nie wykorzystali.
1
Ney zachował się strasznie nieodpowiedzialnie, żeby w taki głupi sposób osłabić drużynę.
0
Takie szanse ciągle się nie będą przytrafiać.
2
Była i będzie, nie zanosi się na zmianę dopóki nie będzie powtórek.
1
Mieliśmy bardzo dobrą okazję, lecz jej nie wykorzystaliśmy..