0

Gomes hahahaha, jeszcze tego brakowało :D

0

Ta połowa to była po prostu masakra.

1

Jak tak dalej pójdzie to powtórzy się 4-0 z PSG.

0

Masakra, znowu Dybala.

0

Ja pierdziele!!!!!!!!!!!!!!!!

1

Nasi niczym w pierwszym meczu z PSG...

0

Dybala 1-0.....

0

Dobrze że nie ma Gomesa, ale i przed nami ciężki pojedynek, oby nasi uzyskali dobry wynik. Vamos!

0

To zajebiście osłabił zespół przed ważnym spotkaniem z Realem, masakra.

0

Messi nie istniał w tym meczu :D :D :D

0

Dobra decyzja, może mu to coś pomoże.

0

Wszystko zweryfikuje dziś boisko.

1

Wszystko fajnie, byle tylko nie zagrał Gomes, bo będzie katastrofa.

0

Nareszcie, za długo z tym czekali.

0

Oby nasi zagrali dobry mecz i uzyskali korzystny wynik. Vamos!

14

Równie dobrze żałosne jest stawianie non stop na Gomesa.

0

Oby miał rację, ale znając życie i tak go zawieszą :D

2

Mam nadzieję że Neymar tym razem wytrzyma bez kartki.

3

Jak zagra Gomes to będzie jedno wielkie nieporozumienie.

3

Fajny wywiad, widać dobrze ma poukładane w głowie :)

1

Co tu dużo mówić, genialny transfer.

0

Nawet jak Gomes zagra źle, to Enrique i tak powie że podobała mu się jego gra i nadal będzie na niego stawiał.

0

Ja wiem że Gomes gra padake i wcale go nie bronię, ale gdyby chceli to i z nim by wygrali, Gomes to raz, a dwa to brak pomysłu już ze strony Enrigue na drużynę.

0

El Pistolero miał rację, szkoda że nie wziął przykładu z Munira.

11

Bardzo dobry wybór.

0

Jak mnie to wszystko wku.... z Sevillą zagrać taki zajebisty mecz, by następnie wtopić z Malagą, czasami to odechciewa się człowiekowi oglądać do końca tych spotkań, ja rozumiem, zdarza się, ale nie żeby tak często, tyle było okazji do wykorzystania potknięć Realu i żadnej nie wykorzystali.

1

Ney zachował się strasznie nieodpowiedzialnie, żeby w taki głupi sposób osłabić drużynę.

0

Takie szanse ciągle się nie będą przytrafiać.

2

Była i będzie, nie zanosi się na zmianę dopóki nie będzie powtórek.

1

Mieliśmy bardzo dobrą okazję, lecz jej nie wykorzystaliśmy..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?