Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Hehe ostatnie najlepsze :)
1
Dobrze że o tym powiedział, niech im się dobiorą do skóry za takie machlojki.
1
Szkoda, ma dużego pecha w tym sezonie.
0
Może zacznie dostawać więcej szans ;)
0
To teraz czas na drugą setkę :)
1
Jeśli miałby pomysł aby na nowo "odświeżyć" Barce..
1
Od debiutu trzeba zacząć :)
3
Wierzę że Leo utrzyma do końca pierwsze miejsce :)
1
Masakraa, ten to ma pecha :/
1
Dobry mecz w jego wykonaniu.
0
Koniec, mamy pewne 3 punkty. VeB! :)
1
Neymar 100!!! :)
0
Goooooooooooooool Rakieta :)
0
Czerwona :D
1
Pacooooooooooooooo! :D
6
Ale żenada.
0
El pistolerooooo w końcu!!!!
0
Znowu wybronił, ja pierdziele.
0
Ale to zagrali..
0
Ja pierdzieleeeee
1
Szkoda Rafy :/
0
Po 3 punkty. Vamos Barca!
0
A pamiętam jak go tutaj krytykowano.
1
Muszę przyznać że zaskoczył mnie Angel tą wypowiedzią. Brawa dla niego.
0
I to jest bardzo dobre podejście :)
4
Cóż, powiedział samą prawdę.
0
Pique szaleje hehe :D
0
Osobiście chcę by Bellerin trafił do Barcy, ale z drugiej strony dopadają mnie wątpliwości czy jest on naprawdę wart tak dużej kasy.
3
Żeby tylko nie było dużego eksperymentu, bo strata punktów nie wchodzi w ogóle w grę.
0
Mam nadzieję, że nasi bez Leo poradzą sobie z Granadą.