0

Hehe ostatnie najlepsze :)

1

Dobrze że o tym powiedział, niech im się dobiorą do skóry za takie machlojki.

1

Szkoda, ma dużego pecha w tym sezonie.

0

Może zacznie dostawać więcej szans ;)

0

To teraz czas na drugą setkę :)

1

Jeśli miałby pomysł aby na nowo "odświeżyć" Barce..

1

Od debiutu trzeba zacząć :)

3

Wierzę że Leo utrzyma do końca pierwsze miejsce :)

1

Masakraa, ten to ma pecha :/

1

Dobry mecz w jego wykonaniu.

0

Koniec, mamy pewne 3 punkty. VeB! :)

1

Neymar 100!!! :)

0

Goooooooooooooool Rakieta :)

0

Czerwona :D

1

Pacooooooooooooooo! :D

6

Ale żenada.

0

El pistolerooooo w końcu!!!!

0

Znowu wybronił, ja pierdziele.

0

Ale to zagrali..

0

Ja pierdzieleeeee

1

Szkoda Rafy :/

0

Po 3 punkty. Vamos Barca!

0

A pamiętam jak go tutaj krytykowano.

1

Muszę przyznać że zaskoczył mnie Angel tą wypowiedzią. Brawa dla niego.

0

I to jest bardzo dobre podejście :)

4

Cóż, powiedział samą prawdę.

0

Pique szaleje hehe :D

0

Osobiście chcę by Bellerin trafił do Barcy, ale z drugiej strony dopadają mnie wątpliwości czy jest on naprawdę wart tak dużej kasy.

3

Żeby tylko nie było dużego eksperymentu, bo strata punktów nie wchodzi w ogóle w grę.

0

Mam nadzieję, że nasi bez Leo poradzą sobie z Granadą.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?