Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Gra w obronie bez szału.
3
Akurat jeśli chodzi o Martina, to zawsze go broniłem i chciałem by mu się udało w Barcelonie, ale wątpię że klub chciałby jego powrotu.
3
I dobrze, niech sobie odpocznie, bez niego z Granadą powinniśmy dać radę.
0
Oby tylko jeszcze takie potknięcia się wydarzyły, przy czym my też musimy pozostałe mecze wygrywać bez wpadki.
0
Długo nam kazał czekać :D
11
Czuję że Leo wygra w klasyfikacji pichichi.
27
Dobrze że wygraliśmy, a jemu niech się wiedzie dobrze i oby strzelał dużo bramek innym zespołom.
10
Ogromna szkoda tych punktów straconych z Deportivo, ale cóż, trzeba walczyć dalej do końca.
0
To że w przyszłym sezonie trzeba sprowadzić klasowego PO to pewne, ale pytanie kto to będzie.
1
Koniec, udało się zdobyć 3 pkt. VeB! :)
1
Gomes goooooooool hahahaha święto!!!!!!!!!!
1
Leo czysty :D
0
Messi skubaniec co zrobił..
0
Unzue dziś bardzo aktywny, chyba się przygotowuje do objęcia stanowiska trenera Barcy.
2
3-2 a nasi się bawią zamiast przycisnąć osłabioną Valencie.. Żeby się to tylko nie zemściło.
6
Gomes już żółta hahaha, beka.
0
Ney w spojenie ajaja!
0
Dawać teraz na 4-2.
1
Wchodzi nasza tajna broń za grube miliony z dwiema asystami i bez gola.
0
Rafa co zrobił :D
0
Munir brawo :D
0
Messi z prawej :D
0
Leoooooooooooo gooooooooooool :))
0
Ale szansa teraz, ja pierdziele.
0
Ostatnio też Munir wpakował ;P
1
Munir gol 2-2 hahahaha.
2
Leo gol, Valencia czerwo, pieknie :D
0
Karny! :D
0
El Pistolero gooooooooool co za wykończenie!
2
To jest po prostu jakaś masakra.