Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Oby po meczu ich samopoczucie było katastrofalne ;)
0
Ten kto postawił przed spotkaniem na awans, lub pod koniec meczu to nieźle się obłowił.
0
Widzę że mu nieźle odbiło, co chłop gada to głowa mała.
6
Przecież on już dawno był najlepszy.
0
Masakra, aż ciary przechodzą jak się to ogląda.
0
Oby przed tym strzelił w końcu swojego pierwszego gola w Barcelonie, bo należy mu się.
16
Gdyby chcieli odsuwać sędziów co prowadzili mecz Realu, to już by nie miał kto sędziować..
0
Wątpię, aby Lucho zdecydował się od razu prowadzić inny klub, sam mówił o przerwie.
0
Dokładnie :)
0
Nie pasuje? To nie zwracaj uwagi na moje komentarze i nie odpowiadaj, nikt Ci nie każe tego robić.
0
Tak, to jest koszmar który śni mi się po nocach jeśli chcesz wiedzieć.
0
Hah to ci ciekawostka :D
13
Wstyd to jest za Real i ich zawodników, szczególnie za jednego z numerem 7, ten to dopiero robi teatr.
4
Zapisał się do historii Barcelony.
0
Bardzo dobra decyzja ze strony klubu.
1
Fajna sprawa z tym artykułem, ciekawie wszystko opisane.
0
Całkowicie się z Tobą zgadzam.
0
To gościu miał niesamowitego pecha ;)
3
Powitanie mistrzów ;))
0
Tak jak Luis powiedział o 2-0 do przerwy, tak było :)
3
Jak nasi nadal tak będą grać, to szanse na tryplet są spore, ale do tego jeszcze daleka i ciężka droga, czas wszystko pokaże.
4
Gdzie są teraz Ci, którzy mówili aby Ter Stegen odszedł a Bravo został "bo jest lepszy". Mats z każdym występem udowadnia, że kiedyś będzie najlepszym bramkarzem na świecie, na co bardzo liczę.
0
Ten klub był atrakcyjny ze względu na Romka i jego kasiorę :D
0
Taki że czasami przegina, ale dobrze robi,bo ktoś musi walczyć o to aby było lepiej.
0
Wiem, ale ktoś zawsze musi być głupi a ktoś mądry, dlatego mówię że nie musiał tego mówić i pokazać kto robi z siebie "debila".
2
Masakra, ryczeć mi się chciało jak oglądałem reakcję Leo, Lucho jaki wjazd na murawę, i na końcu Sergio Roberto. Mistrzowie!
2
Widzę że na PSG nie pozostawiono suchej nitki, w sumie co tu się dziwić, mieć taką zaliczkę i tego nie wykorzystać. Ale to już ich problem.
3
Brawa dla niego jak i Marco za takie wypowiedzi, bez zbędnego gadania o sędziach czy innych sprawach.
11
Takie wypowiedzi aż miło się czyta, szacun dla niego.
8
As musi swoje powiedzieć bo by nie było, niech lepiej zajmą się tym ile Real wygrał przy pomocy sędziów.