0

Ja prd.............

0

Uffffffff!!!!!!!!!!!!!

0

Leo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Karny!!!!!!!!!!!!!

9

Plan 2-0 do przerwy póki co wykonany, teraz druga połowa, będzie ciekawie.

0

Iniesta!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

3

A niby PSG miało grać otwartą piłkę z Barcą, pierdzielony autobus..

0

Suarez!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

1

Dobry skład, Vamos Barca po zwycięstwo!

2

Hehe jaki nagły zwrot akcji ze strony kibiców :D :D

0

Patrzcie no tylko, Real specjalistą od remontad, już żaden zespół uczynić takich rzeczy nie może..

2

Porównywanie PSG do Celty czy Gijon jest nie na miejscu.

19

Ale głupoty, a to że Ney lepszy od Leo w wolnych to już kompletne bzdury ( nie mówię że Ney nie umie) ale bez przesady.

0

Mimo tego jaka jest sytuacja Barcy, to zapowiada się znakomite widowisko. VeB!

0

Szkoda że tak zawalili pierwszy mecz, ale cóż, bywa i tak.. zobaczymy co dziś pokażą.

2

Dziwne, że miałby myśleć inaczej, niż życzenie najgorszego największemu rywalowi.

0

Ile ten Real strzela goli po dośrodkowaniach, stałych fragmentach gry to masakra, szczególnie Ramos..

0

Znowu Ramos.

0

Remis hahaha.

0

Sporo gadania przed meczem, ale jedno jest pewne, dużo będzie się działo na pewno jutro na boisku, z niecierpliwością czekam na ten mecz, by zobaczyć co nasi zaprezentują.

0

Mówi tak bo mają 4-0 :)

0

Mógłby ten mecz być już dziś, jestem ciekaw jak nasi się zaprezentują.

1

Najbardziej podoba mi się wariant numer 1, ale numer 7 też wydaje się solidny.

0

Powody - powodami, wszystko się okaże w środę, czy te powody miały jakieś znaczenie.

1

Mam tylko nadzieję, że Enrique nie wystawi w środę Gomesa do składu.

0

Gdyby mieli tylko z 1-0 lub 2-0 to by pewnie czuli strach.

1

Tylko że z Milanem np. było tylko 0-2 a tutaj jest 0-4..

7

Wszystko dobrze, tylko ten wynik z PSG nadal boli..

4

Niesamowicie udany transfer Samuela do Barcy, inwestycja na bardzo długie lata.

0

Nie chodzi mi że są ogórkami, bo Celta to dobry zespół, ale PSG przewyższa ich.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?