Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja prd.............
0
Uffffffff!!!!!!!!!!!!!
0
Leo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Karny!!!!!!!!!!!!!
9
Plan 2-0 do przerwy póki co wykonany, teraz druga połowa, będzie ciekawie.
0
Iniesta!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
3
A niby PSG miało grać otwartą piłkę z Barcą, pierdzielony autobus..
0
Suarez!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
1
Dobry skład, Vamos Barca po zwycięstwo!
2
Hehe jaki nagły zwrot akcji ze strony kibiców :D :D
0
Patrzcie no tylko, Real specjalistą od remontad, już żaden zespół uczynić takich rzeczy nie może..
2
Porównywanie PSG do Celty czy Gijon jest nie na miejscu.
19
Ale głupoty, a to że Ney lepszy od Leo w wolnych to już kompletne bzdury ( nie mówię że Ney nie umie) ale bez przesady.
0
Mimo tego jaka jest sytuacja Barcy, to zapowiada się znakomite widowisko. VeB!
0
Szkoda że tak zawalili pierwszy mecz, ale cóż, bywa i tak.. zobaczymy co dziś pokażą.
2
Dziwne, że miałby myśleć inaczej, niż życzenie najgorszego największemu rywalowi.
0
Ile ten Real strzela goli po dośrodkowaniach, stałych fragmentach gry to masakra, szczególnie Ramos..
0
Znowu Ramos.
0
Remis hahaha.
0
Sporo gadania przed meczem, ale jedno jest pewne, dużo będzie się działo na pewno jutro na boisku, z niecierpliwością czekam na ten mecz, by zobaczyć co nasi zaprezentują.
0
Mówi tak bo mają 4-0 :)
0
Mógłby ten mecz być już dziś, jestem ciekaw jak nasi się zaprezentują.
1
Najbardziej podoba mi się wariant numer 1, ale numer 7 też wydaje się solidny.
0
Powody - powodami, wszystko się okaże w środę, czy te powody miały jakieś znaczenie.
1
Mam tylko nadzieję, że Enrique nie wystawi w środę Gomesa do składu.
0
Gdyby mieli tylko z 1-0 lub 2-0 to by pewnie czuli strach.
1
Tylko że z Milanem np. było tylko 0-2 a tutaj jest 0-4..
7
Wszystko dobrze, tylko ten wynik z PSG nadal boli..
4
Niesamowicie udany transfer Samuela do Barcy, inwestycja na bardzo długie lata.
0
Nie chodzi mi że są ogórkami, bo Celta to dobry zespół, ale PSG przewyższa ich.