Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Prawdziwy kapitan.
1
To już nawet nie jest śmieszne.
0
Oby tylko kiedyś taki faul na nim nie zakończył się kontuzją (tfu!) bo wiemy do czego są zdolni niektórzy piłkarze.
13
Dać szansę młodym albo zmienić ustawienie z trzema obrońcami, nie ma sensu według mnie sprowadzać teraz PO, lepiej w lecie to uczynić i kogoś z wyższej półki.
3
W pełni się z Tobą zgadzam!
1
Oby tylko taką formę utrzymał jak najdłużej.
0
Bardzo ładny gest, tylko pytanie właśnie czemu tego nie uczynili w meczu z Leganes na Camp Nou.
9
Brawo dla Pique, Ramos tak mówi tylko że im za często "dają"..
2
Jak ja nie lubię tego sędziego, tak samo jak Lahoza i Undiano..
0
Może Athletic urwie Realowi jakieś punkty.
0
Real i pomoc sędziów? Nic nowego.
1
Villarreal... po prostu brak słów.. mieli już 2-0.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Najważniejsze że udało się zdobyć 3 pkt.
0
A remis był taki zajebisty :/
0
2-3 ja prd.. z 2-0...
2
Szkoda go. Niech szybko wraca do zdrowia.
6
Kolejny dobry mecz w jego wykonaniu, może nie strzela dużo bramek, ale swoją robotę robi :)
3
Miejmy nadzieję że ta wygrana zmotywuje naszych.
22
Walka do końca - zdecydowanie to jest właśnie najlepsze.
27
Dobry mecz Rafy.
0
Myślisz że o tym nie wiem? Napisałem tak bo mi się podobało.
0
Koniec!! Nie ma to jak zwycięstwo na trudnym terenie, oby to podziałało na naszych motywująco. VeB!
0
Uffff!
5
Leoooooooooooo gooooooooooooool!! Trzymać!!!
0
Oho Messi coś do sędziego powiedział..
0
Czemu Digne a nie Alba..
0
Remis.. Godin ja prd....
0
Rafinhaaaaaaaaaaaaa goooooooooooooool!! Tak jesT!!!!!!!!!!!!!
0
Może teraz się uda z wolnego.