Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Spojenie kurna :D
0
Pacoooooooooooo gooooooool :D
0
Jest i Paco :D
0
Liga.
0
Ligowe mecze a nie LM.
0
Ney żółta i po co mu to.
1
Wygrać na pewno wygramy, bo gra Umtiti, a on jest talizmanem Barcy, zawsze gdy gra to wygrywamy :D
1
Pięknie Mats.
0
Ależ doping naszych :))
0
Dzik i tyle w temacie :D
0
Suarez ale brama!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Umtiti mógł zdążyć..
0
Ja pierdziele.......
0
Żeby z PSG taki początek był... ;)
0
Samobój :P
0
El Pistoloeroooooooooooooooooooooooooooooooo goooooooooooooool :)
0
Leoooooooooooooo ale gooooooooooooool :)
0
Ale się cieszę z tego 3-4-3 :) Busi na obronie a to niespodzianka. Vamos Barca!
0
Ale mi szkoda Aleixa jak tak patrzę na to zdjęcie.. Mógłby Enrique dać szansę młodym w takiej sytuacji.
2
Oj nie będzie miał łatwego życia z Ney :D
0
Nic tylko czekać dziś na jego bramki :D
0
Mats ostatnio zachwyca i to cieszy.
0
To Real jest zdolny do takiej remontady - hahaha uwielbiam takie teksty :D
0
Oby i dziś nasi nie zawiedli i zdobyli pewne 3 punkty które są nam potrzebne. Vamos!
0
Dokładnie, wtedy ładował bramki aż miło.
2
W sumie chciałbym aby nasi pograli teraz ustawieniem 3-4-3 bo fajnie to wygląda.
2
Do finału i tak zapewne byśmy się nie dostali ;)
2
Nie wiem co o tym myśleć, zakręcona ta wypowiedź.
5
Różnica między nim a trenerem Sevilli duża jeśli chodzi o kwotę rekompensaty, oby udało się zatrudnić Argentyńczyka.
1
Hahah AS co za żenada :D