0

Spojenie kurna :D

0

Pacoooooooooooo gooooooool :D

0

Jest i Paco :D

0

Liga.

0

Ligowe mecze a nie LM.

0

Ney żółta i po co mu to.

1

Wygrać na pewno wygramy, bo gra Umtiti, a on jest talizmanem Barcy, zawsze gdy gra to wygrywamy :D

1

Pięknie Mats.

0

Ależ doping naszych :))

0

Dzik i tyle w temacie :D

0

Suarez ale brama!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Umtiti mógł zdążyć..

0

Ja pierdziele.......

0

Żeby z PSG taki początek był... ;)

0

Samobój :P

0

El Pistoloeroooooooooooooooooooooooooooooooo goooooooooooooool :)

0

Leoooooooooooooo ale gooooooooooooool :)

0

Ale się cieszę z tego 3-4-3 :) Busi na obronie a to niespodzianka. Vamos Barca!

0

Ale mi szkoda Aleixa jak tak patrzę na to zdjęcie.. Mógłby Enrique dać szansę młodym w takiej sytuacji.

2

Oj nie będzie miał łatwego życia z Ney :D

0

Nic tylko czekać dziś na jego bramki :D

0

Mats ostatnio zachwyca i to cieszy.

0

To Real jest zdolny do takiej remontady - hahaha uwielbiam takie teksty :D

0

Oby i dziś nasi nie zawiedli i zdobyli pewne 3 punkty które są nam potrzebne. Vamos!

0

Dokładnie, wtedy ładował bramki aż miło.

2

W sumie chciałbym aby nasi pograli teraz ustawieniem 3-4-3 bo fajnie to wygląda.

2

Do finału i tak zapewne byśmy się nie dostali ;)

2

Nie wiem co o tym myśleć, zakręcona ta wypowiedź.

5

Różnica między nim a trenerem Sevilli duża jeśli chodzi o kwotę rekompensaty, oby udało się zatrudnić Argentyńczyka.

1

Hahah AS co za żenada :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?