2

Nie ma to jak z rana poczytać przegląd prasy na takie tematy i od razu człowiek ucieszony :)

0

Bardzo dobry artykuł, zgadzam się z tym co jest napisane.

0

Super wiadomość, teraz tylko wygrywać swoje mecze i czekać na kolejny błąd Realu.

2

O kurde patrzę na wynik i nie wierzę, Valencia wygrała, cud! :D Ale się zmobilizowali :D

2

Nie ma pomocy to i posiadania piłki również.

2

I tak nie pójdzie siedzieć, co najwyżej zapłaci karę.

0

Ogromna szkoda, duże osłabienie dla Barcy.

0

Chciałbym aby ten transfer wypalił, w końcu PO by solidnie wyglądała.

0

Oby Aleix nie odszedł do Chelsea.

4

Na taką wiadomość czekałem.

0

Atletico też będzie chciało się pożegnać z tym stadionem poprzez wygranie meczu, łatwo na pewno nie będzie.

3

„404 Not Found” - bardzo dobre podsumowanie.

0

200 mln. Osobiście chciałbym Bellerina ale ciężko byłoby z jego pozyskaniem.

26

A według mnie, Fabregas spełniłby oczekiwania i grałby do dziś, gdyby był wystawiany na swojej nominalnej pozycji, a wiemy dobrze gdzie go ustawiano...

2

Brawa dla tej grupy za wsparcie podczas meczu.

9

Brakuje go :(

0

Żartujesz sobie? :) Przecież Real na takie coś się nigdy nie zgodzi :)

0

Kupiliby w końcu klasowego obrońcę..

0

Cóż, pozostaje tylko czekać na ich lepszą formę.

2

Valencia traci kluczowych zawodników a w Barcelonie nic nie grają, Valencia ma kasę a Barca problem.

3

Roberto miał swój dobry moment na PO ale tak jak widać nie jest to jego pozycja, najlepiej to idzie mu w pomocy, trzeba latem koniecznie pomyśleć o wzmocnieniu PO, oczywiście nie zapominam o Vidalu.

0

Heh już się zaczyna wyciągnie brudów na Barce :)

0

Messi po tej bramce był mocno wkurzony, dało się to zauważyć, wcale mu się nie dziwię..

0

To jest lektura? Nie sądzę ;) Kiedy postawa Gomesa nie była problemem? Ostatnio często się to zdarza.

0

Barca ociera się o pośmiewisko? A Real ile razy się otarł gdy Ramos strzelał w +90 minucie?

1

To byłby hit gdyby udało się go sprowadzić.

6

Bo taka jest prawda, szkoda że ludzie głosowali na Barto pod wpływem wygranego trypletu.

0

Bez powodu tego na pewno nie robią, do takich sytuacji nie dochodzi często.

0

Tak jak pisałem w trakcie meczu, z takim rywalem i w dodatku u siebie to słabizna co tu się oszukiwać.

30

Tym kibicom którzy przychodzą regularnie na mecze, to wcale im się nie dziwię że mają dosyć już Gomesa.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?