Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Nie ma to jak z rana poczytać przegląd prasy na takie tematy i od razu człowiek ucieszony :)
0
Bardzo dobry artykuł, zgadzam się z tym co jest napisane.
0
Super wiadomość, teraz tylko wygrywać swoje mecze i czekać na kolejny błąd Realu.
2
O kurde patrzę na wynik i nie wierzę, Valencia wygrała, cud! :D Ale się zmobilizowali :D
2
Nie ma pomocy to i posiadania piłki również.
2
I tak nie pójdzie siedzieć, co najwyżej zapłaci karę.
0
Ogromna szkoda, duże osłabienie dla Barcy.
0
Chciałbym aby ten transfer wypalił, w końcu PO by solidnie wyglądała.
0
Oby Aleix nie odszedł do Chelsea.
4
Na taką wiadomość czekałem.
0
Atletico też będzie chciało się pożegnać z tym stadionem poprzez wygranie meczu, łatwo na pewno nie będzie.
3
„404 Not Found” - bardzo dobre podsumowanie.
0
200 mln. Osobiście chciałbym Bellerina ale ciężko byłoby z jego pozyskaniem.
26
A według mnie, Fabregas spełniłby oczekiwania i grałby do dziś, gdyby był wystawiany na swojej nominalnej pozycji, a wiemy dobrze gdzie go ustawiano...
2
Brawa dla tej grupy za wsparcie podczas meczu.
9
Brakuje go :(
0
Żartujesz sobie? :) Przecież Real na takie coś się nigdy nie zgodzi :)
0
Kupiliby w końcu klasowego obrońcę..
0
Cóż, pozostaje tylko czekać na ich lepszą formę.
2
Valencia traci kluczowych zawodników a w Barcelonie nic nie grają, Valencia ma kasę a Barca problem.
3
Roberto miał swój dobry moment na PO ale tak jak widać nie jest to jego pozycja, najlepiej to idzie mu w pomocy, trzeba latem koniecznie pomyśleć o wzmocnieniu PO, oczywiście nie zapominam o Vidalu.
0
Heh już się zaczyna wyciągnie brudów na Barce :)
0
Messi po tej bramce był mocno wkurzony, dało się to zauważyć, wcale mu się nie dziwię..
0
To jest lektura? Nie sądzę ;) Kiedy postawa Gomesa nie była problemem? Ostatnio często się to zdarza.
0
Barca ociera się o pośmiewisko? A Real ile razy się otarł gdy Ramos strzelał w +90 minucie?
1
To byłby hit gdyby udało się go sprowadzić.
6
Bo taka jest prawda, szkoda że ludzie głosowali na Barto pod wpływem wygranego trypletu.
0
Bez powodu tego na pewno nie robią, do takich sytuacji nie dochodzi często.
0
Tak jak pisałem w trakcie meczu, z takim rywalem i w dodatku u siebie to słabizna co tu się oszukiwać.
30
Tym kibicom którzy przychodzą regularnie na mecze, to wcale im się nie dziwię że mają dosyć już Gomesa.