Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Nie ma opcji? Jeśli tylko będzie chciał, to Barca wpłaca 1,5 mln i tyle w temacie.
0
Będzie brakować tych konferencji Lucho bo były świetne ;)
2
Mi się wydaje, że trener Sevilli, byłby właśnie w stanie poradzić sobie w Barcelonie gdzie jest pełno gwiazd.
0
Kiedyś Pep teraz Lucho, dwaj wspaniali trenerzy którzy zdobyli z tym klubem bardzo dużo.
1
Oczywiście że Sampaoli, bardzo na to liczę że się uda go zatrudnić, a DNA Barcy niech sobie już darują.
1
Jestem głupi, przyznaję się, że nie wierzyłem już zbytnio w sukces, co nie oznacza iż tego nie chciałem. Barco nie zawiedź teraz!!
1
Trzeba się cieszyć z tego co jest.
1
Ciul, remis i tak świetny mimo wszystko.
0
Ale Las Palmas to ........ gorzej niż Villarreal...
1
hahahahahahah nie wierzę!!!!!!
0
Ależ Alen gra zajebiście.
6
Karny hahahahahah.
0
Uff!!!
1
Ronaldo hahahahaha.
6
Alen ala Messi teraz :)
0
Alen wchodzi :D
6
Czułem to, ale powiem szczerze że też jestem tym zszokowany, nie sądziłem że to już teraz ogłosi.
12
Niech się lepiej postara aby Sampaoli został trenerem Barcy.
0
Wracam, patrzę na wynik a tu 1-3 hahah coś pięknego, i w dodatku Real w 10 :D
0
Trzeba teraz mocno trzymać kciuki za naszych z Lucho na czele, aby jak najlepiej zakończyć ten sezon!!
0
To fakt, nie możemy tracić bramek z takim zespołem jak Sporting, myśląc o PSG..
51
Cóż, tego się można było spodziewać, trzeba mu podziękować za to co zrobił dla Barcy, ale czas na zmiany. Oby na jego miejsce przyszedł Samapoli!
9
To teraz czas na pierwszą bramkę! ;)
10
Nie dość że premierowy, to jeszcze zajebisty, tylko szkoda że tak rzadko strzela te bramki, dobrze że nadrabia czymś innym.
1
Koniec, zadanie wykonane :) Super mecz, szkoda tylko tej straconej bramki. VeB!
0
Rakietaaaaaaa gooool :))
0
Oby, oby ;))
0
Javier Mascherano przy golu Leo Messiego na 1:0 zanotował swoją pierwszą asystę w La Liga. - taka ciekawostka z FB :)
0
Neymarr ale bramka coś pięknego!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Messi schodzi wiedz że coś się dzieje :D