0

Trudno będzie, zarówno jak i o starego tak i o wyłożoną na niego kasę.

2

Mats dziś super mecz, ratował drużynie tyłek.

14

Wcale się nie dziwię kibicom..

4

Hahaha co za typ :D Laporta wróć!

0

Zauważyłem że są tu takie osoby :D

0

Wygrana jest ale szału nie ma.. Nie na taka reakcję liczyłem po meczu z PSG, ale cóż.. VeB!

0

Gol Leo ale i tak gra nudna i na farcie wygrali.

0

Karny.

0

Odbić się od dna. To się odbijają :D

0

Oni chcą marzyć z taką grą o Lidze :D

0

Dziwię się tym co wierzą w remontade z PSG :D :D

1

Szkoda strzępić ryja :D :D :D

0

Roberto ja prd......

1

Hhahahahahah Leganes gol hahahahahahahah.

24

Szczerze? Gramy na Camp Nou, mamy 10x lepszy skład od rywali, a męczmy się.. Już powinno być choć z 3-0 do przerwy.

0

Dajesz Leo teraz na 2-0.

0

Jeśli takie Leganes dochodzi do takich sytuacji, to co dopiero PSG..

1

Ładnie Mats.

0

Leoooooooooooo gooooooooooooool ;)

0

Powinieneś za to otrzymać Nobla!

0

Znowu Gomes, po prostu masakra.

6

Lepiej niech zatrudnią Sampaoli.

29

Oby tylko nie Gomes, niech zagra za niego Rafa.

0

Zobaczymy co wymyśli na rewanż i jak jutro drużyna odpowie..

0

Świetny artykuł :)

2

Dokładnie, tytuł jak z Onet, choć po przeczytaniu rozumiem :D

0

Oby Magik grał jak najdłużej :)

0

Pep miał najlepszy okres w Barcelonie, odszedł kiedy widział że nic już z tej drużyny nie wyciągnie, więc nic dziwnego że tak mówi.

3

Oby to nie była prawda, Arda udowodnił że zasługuje na to by częściej grać.

2

Będę mocno trzymał kciuki aby został trenerem Barcelony.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?