Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Trudno będzie, zarówno jak i o starego tak i o wyłożoną na niego kasę.
2
Mats dziś super mecz, ratował drużynie tyłek.
14
Wcale się nie dziwię kibicom..
4
Hahaha co za typ :D Laporta wróć!
0
Zauważyłem że są tu takie osoby :D
0
Wygrana jest ale szału nie ma.. Nie na taka reakcję liczyłem po meczu z PSG, ale cóż.. VeB!
0
Gol Leo ale i tak gra nudna i na farcie wygrali.
0
Karny.
0
Odbić się od dna. To się odbijają :D
0
Oni chcą marzyć z taką grą o Lidze :D
0
Dziwię się tym co wierzą w remontade z PSG :D :D
1
Szkoda strzępić ryja :D :D :D
0
Roberto ja prd......
1
Hhahahahahah Leganes gol hahahahahahahah.
24
Szczerze? Gramy na Camp Nou, mamy 10x lepszy skład od rywali, a męczmy się.. Już powinno być choć z 3-0 do przerwy.
0
Dajesz Leo teraz na 2-0.
0
Jeśli takie Leganes dochodzi do takich sytuacji, to co dopiero PSG..
1
Ładnie Mats.
0
Leoooooooooooo gooooooooooooool ;)
0
Powinieneś za to otrzymać Nobla!
0
Znowu Gomes, po prostu masakra.
6
Lepiej niech zatrudnią Sampaoli.
29
Oby tylko nie Gomes, niech zagra za niego Rafa.
0
Zobaczymy co wymyśli na rewanż i jak jutro drużyna odpowie..
0
Świetny artykuł :)
2
Dokładnie, tytuł jak z Onet, choć po przeczytaniu rozumiem :D
0
Oby Magik grał jak najdłużej :)
0
Pep miał najlepszy okres w Barcelonie, odszedł kiedy widział że nic już z tej drużyny nie wyciągnie, więc nic dziwnego że tak mówi.
3
Oby to nie była prawda, Arda udowodnił że zasługuje na to by częściej grać.
2
Będę mocno trzymał kciuki aby został trenerem Barcelony.