11

Więcej kasy im dać to może zaczną łaskawie grać.

0

Tak jak to było dziś już wspominane, Barca jest uzależniona od tridente, jak oni nic nie grają to cały zespół leży.

0

Nowy trener a nie asystent.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Czemu nie? Chiny by na luzie sypnęli kasą gdyby tylko chciał się tam wybrać ;P

0

Już na samym początku spotkania, po kilkunastu minutach widać było że to będzie ciężki mecz, PSG grało zajebiście i zasłużenie wygrali tak wysoko.

0

Też tak mi się wydaje.

9

Roberto ocena 4 a Ney 3? To jest jakieś nieporozumienie.

4

Ney to obok Ter Stegena jedyny zawodnik który się starał i mu zależało aby coś zmienić, innych nic nie interesowało.

0

Nowy trener, nowa taktyka, zmiany w składzie małe i wszystko jest do zrobienia, bo Barce na to stać tylko potrzeba ZMIAN.

0

„Zatonięcie Barçy, która nie ma trenera”- cóż, sama prawda, żal było aż patrzeć na to co się dzieje z Barcą.

0

Nawet nic nie mówi o rewanżu i odrabianiu strat bo sam wie że to jest już praktycznie niemożliwe.

2

Szanuję Twoje zdanie, ale ja jakoś nie wierzę w to że odrobią straty, widziałem jak grało PSG i jeśli tylko to powtórzą to nie ma o czym gadać nawet, Barca jak rzuci się do ataku to PSG z kontry może pozamiatać, a mają kim straszyć.

2

Jak wie że to jego wina, to niech teraz w rewanżu wymyśli taki plan by to odrobić.. Ale w tym problem że on go już raczej nie ma, chyba że mnie czymś zaskoczy, ale na cud nie liczę, choć z Barcą na zawsze jestem.

2

Zmiany, zmiany i jeszcze raz zmiany, a o LM możemy pomarzyć za rok.

10

Jeśli zagrają tak jak dziś to awans mają zapewniony, choć już praktycznie go mają.

0

Odrobić 4-0 i nic nie stracić z PSG? To się nie uda, choć za Barcą jestem i będę zawsze.

0

Czas na zmiany w Barcelonie, zmiana trenera, tak dłużej nie można, drużyna gra bo gra ale bez pomysłu, bez zaskoczenia rywala.

0

Chyba kompromitacja a nie deklasacja.

0

Z tym się zgodzę.

1

Choć przekonałem się kiedyś jednak do Lucho, tak teraz nie widzę innej opcji jak zmiana trenera, on już nie ma pomysłu na ten zespół, trzeba zmian, tak samo w składzie, ale nie takich transferów jak Paco czy Gomes tylko naprawdę kogoś z najwyższej półki.

0

Nie ma co się oszukiwać - szanse na to że Barca awansuje są praktycznie znikome, choć chciałbym bardzo, ale co tu dużo mówić, PSG to nie ogórki.

0

Koniec, ale wtopa szkoda gadać nawet.

0

Już nie wiem czy to jest gwałt czy nasi sam tak chcieli dostać lanie.

1

PSG w rewanżu się zamuruje i pójdą na kontry Di Maria - Draxler i to by było na tyle, Barca bez szans na awans już.

1

Cóż, widocznie tak miało być.

0

Teraz to już nie.

0

Lucho to na pewno sam zrezygnuje.

1

Barca została upokorzona.

1

4-0 to już po wszystkim! Barca odpada!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?