Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
Więcej kasy im dać to może zaczną łaskawie grać.
0
Tak jak to było dziś już wspominane, Barca jest uzależniona od tridente, jak oni nic nie grają to cały zespół leży.
0
Nowy trener a nie asystent.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Czemu nie? Chiny by na luzie sypnęli kasą gdyby tylko chciał się tam wybrać ;P
0
Już na samym początku spotkania, po kilkunastu minutach widać było że to będzie ciężki mecz, PSG grało zajebiście i zasłużenie wygrali tak wysoko.
0
Też tak mi się wydaje.
9
Roberto ocena 4 a Ney 3? To jest jakieś nieporozumienie.
4
Ney to obok Ter Stegena jedyny zawodnik który się starał i mu zależało aby coś zmienić, innych nic nie interesowało.
0
Nowy trener, nowa taktyka, zmiany w składzie małe i wszystko jest do zrobienia, bo Barce na to stać tylko potrzeba ZMIAN.
0
„Zatonięcie Barçy, która nie ma trenera”- cóż, sama prawda, żal było aż patrzeć na to co się dzieje z Barcą.
0
Nawet nic nie mówi o rewanżu i odrabianiu strat bo sam wie że to jest już praktycznie niemożliwe.
2
Szanuję Twoje zdanie, ale ja jakoś nie wierzę w to że odrobią straty, widziałem jak grało PSG i jeśli tylko to powtórzą to nie ma o czym gadać nawet, Barca jak rzuci się do ataku to PSG z kontry może pozamiatać, a mają kim straszyć.
2
Jak wie że to jego wina, to niech teraz w rewanżu wymyśli taki plan by to odrobić.. Ale w tym problem że on go już raczej nie ma, chyba że mnie czymś zaskoczy, ale na cud nie liczę, choć z Barcą na zawsze jestem.
2
Zmiany, zmiany i jeszcze raz zmiany, a o LM możemy pomarzyć za rok.
10
Jeśli zagrają tak jak dziś to awans mają zapewniony, choć już praktycznie go mają.
0
Odrobić 4-0 i nic nie stracić z PSG? To się nie uda, choć za Barcą jestem i będę zawsze.
0
Czas na zmiany w Barcelonie, zmiana trenera, tak dłużej nie można, drużyna gra bo gra ale bez pomysłu, bez zaskoczenia rywala.
0
Chyba kompromitacja a nie deklasacja.
0
Z tym się zgodzę.
1
Choć przekonałem się kiedyś jednak do Lucho, tak teraz nie widzę innej opcji jak zmiana trenera, on już nie ma pomysłu na ten zespół, trzeba zmian, tak samo w składzie, ale nie takich transferów jak Paco czy Gomes tylko naprawdę kogoś z najwyższej półki.
0
Nie ma co się oszukiwać - szanse na to że Barca awansuje są praktycznie znikome, choć chciałbym bardzo, ale co tu dużo mówić, PSG to nie ogórki.
0
Koniec, ale wtopa szkoda gadać nawet.
0
Już nie wiem czy to jest gwałt czy nasi sam tak chcieli dostać lanie.
1
PSG w rewanżu się zamuruje i pójdą na kontry Di Maria - Draxler i to by było na tyle, Barca bez szans na awans już.
1
Cóż, widocznie tak miało być.
0
Teraz to już nie.
0
Lucho to na pewno sam zrezygnuje.
1
Barca została upokorzona.
1
4-0 to już po wszystkim! Barca odpada!