1

Suarez czerwona hahaha lol nie zagra w finale........

0

Taka różnica że Atletico strzeliło prawidłowego gola, ale dla nas lepiej w końcu to Barca ma przejść.

2

Gdyby uznali gola Atletico i strzelili karnego już byłoby 1-3.

0

Kurde teraz już gol :/

1

Hahahah przestrzelił :D

0

Pique faul i karny Atletico.. eh po co to!!

7

Leo jaki strzał poprzeczka!!

1

Cillessen żółta :D

0

Kapitan wejdzie! :)

1

Szkoda kurde Vidala.

1

Atletico by na pewno dostało wiatru w żagle gdyby to uznał, tym bardziej że Barca w 10.

0

Nie było spalonego.

0

Roberto czerwona ja prd!!!!!!!!!!!

0

Vidal wejdzie :))

0

Godin gra w pingponga :D

5

Suarez jaka przemowa w tunelu :D

0

Tego Atletico już nie wyciągnie także spoko loko :)

2

Gol do szatni najlepsze co może być :)

0

Leo fantastyczna robota!

1

El Pistoloerooooooooooo gooooooool :)

0

Ale Roberto dziś słabo, oby wszedł Vidal.

0

Lucho z Unzué sami nie wiedzą co się dzieje.

1

Roberto....

1

Co oni grają masakra.

0

Cillessen kolejny raz ładnie wybronił.

0

To była setka Atletico dobrze że nie wykorzystali.

1

Cillessen!!!!!

2

Już mógł dać Masche na DP a Rakieta za Gomesa na ŚP, ale dobra najważniejsze aby awansować do finału.

0

Jeśli nasi dobrze zagrają w co bardzo wierzę, to nawet Torres im nie pomoże , co nie oznacza że nie trzeba na niego uważać.

3

Brawo dla burmistrza Celty :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?