1

Ney coś się stara a reszta szkoda gadać, Messi to chyba nie wie gdzie jest.

2

Jeśli nasi nic nie strzelą to nie mają co marzyć o awansie.

0

Coś czuję że jeśli Barca odpadnie to Lucho się pożegna z Barceloną.

0

Zostanie sam PK?

1

To po Barcelonie!

8

Ta połowa to był koszmar.

0

Teraz to już będzie bardzo ciężko.

1

O żesz w mordę...

0

Co oni grają ja pierdziele.

0

Kurde....

1

Di Maria gol, ale lipa.

0

Mats pięknie!!!!

0

Ładnie sobie PSG póki co poczyna...

0

Brakuje mi Tarzana na boisku, on w odpowiednim momencie by potrafił dać solidnego kopa drużynie.

0

Hmm 33 lata to zbyt mało, może tak sprowadzić kogoś z 36 minimum?

1

A jednak Ivan na ławie, szkoda. Vamos Barca!

0

Mogliby to kiedyś jeszcze powtórzyć :)

1

Skład Sportu OK, mam nadzieję że zagra Rakitic a nie Gomes.

4

To mnie Redakcja zaskoczyła z tą prasą :D

0

Oby ten wieczór był szczęśliwy dla naszych. Vamos Barca!

0

Ja w niego od początku wierzyłem i nadal będę.

0

Ja również jestem przeciwny sprowadzenia Cancelo, wolę aby ktoś z rezerw dostał szansę.

0

Luis i Mats super.

8

Kasę i tak otrzyma więc rodzinę wyżywi :)

0

Ciekaw jestem kiedy w końcu odpali na dobre, klub na pewno wiele się po nim spodziewał sprowadzając go za taką kasę.

0

Messi i spółka i tak Was znajdą :D

0

Już niedługo się o wszystkim przekonamy.

2

Od nowego sezonu powinien obowiązkowo otrzymać szansę gry, ale nie tak jak do tej pory tylko regularnie.

0

Bardzo dobrze że w końcu ustalili gdzie to zostanie rozegrane, dobry wybór.

1

Czy nie lepiej aby szansę otrzymał Marlon aby jeszcze ktoś inny z Barcy B? Według mnie warto.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?