0

Jeśli się znajdzie na nią sposób to wiadome że jest do pokonania, ale mam nadzieję że nasi im to wybiją z głowy.

0

Cóż, Silva miał swoją okazję ku temu by grać w FCB, wybrał inaczej.

6

Naprawdę szkoda że to się mu przytrafiło, jestem jego wielkim zwolennikiem i nadal będę. Niech wróci silniejszy.

0

Tak, masz całkowitą rację.

0

Rafa wraca to Aleix wypada, tylko że różnica taka iż on sobie nie pogra w tym sezonie..

0

Obrońca Alavés o swoim ostrym wejściu, które spowodowało kontuzję Aleixa Vidala. Może nie w 100% faul, ale gdyby nie to wejście Aleix grałby zapewne dalej.

2

Oby Ivan został w Barcelonie jeszcze przez wiele lat, bardzo skromny i niedoceniany piłkarz.

0

Na pewno mu to doda choć trochę otuchy w tak ciężkim czasie.

2

Po tym jak oglądałem go na YT w roli sędziego na podsłuchu i nie tylko, mam nadzieję że poprowadzi świetne spotkanie i pokaże sędziom z Hiszpanii jak się prowadzi mecz.

0

Brawa dla Ney, wykonał kawał dobrej roboty by w takim czasie strzelić tyle goli. Oby było ich jeszcze więcej!

1

W takiej sytuacji chciałbym aby Marlon otrzymał szansę.

0

Odkąd oglądam piłkę nożną, nie pamiętam aby się takie dwie kontuzje zdarzyły w tym samym dniu i tej samej lidze. Masakra.

0

Ja pierdziele czyli sprawdziło się najgorsze :/ Dlaczego w takim momencie, oby wrócił silniejszy niż dotychczas!!

1

Kur.. jak już zaczął dostawać w miarę szanse od Lucho to musiało go spotkać coś takiego!!

1

Oby aż tak poważna nie była, nie chcę wiedzieć co Aleix czuł w tej końcówce meczu, pech ogromny.

0

Teraz jeszcze im dokopać w finale PK.

4

Nawet tak wysoka wygrana mnie nie cieszy, wszystko popsuło się przez kontuzję Aleixa.

0

Dla niego zdobywanie bramek jest takie proste ;)

3

Dlaczego padło na niego w takim momencie, czemu pechowo w 88 minucie, nie mógł się mecz skończyć normalnie bez tego? :/ Wielka szkoda.

0

Ktoś to musi robić :D

1

Dobrze że chociaż przeprosił..

1

I udało mu się, dzik.

19

Mecz super, ale ciul z tym jak kontuzja Aleixa wszystko popsuła jeśli chodzi o nastrój :( VeB!

103

Za takie coś brak kartki a o Suareza się plują bo do szatni nie zszedł, po drugie kartkę za nic otrzymał. ŻENADA!

4

Jak można nie dać kartki za takie coś, to jest kryminał!!

0

Nie wygląda zbyt dobrze to złamanie ;/

0

Świetne zachowanie kibiców.

1

Vidal o ja pierdziele ::(

0

Leo coś kuleje..

0

Piłkarze Alaves nie wiedzą co się dzieje :DD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?