Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jeśli się znajdzie na nią sposób to wiadome że jest do pokonania, ale mam nadzieję że nasi im to wybiją z głowy.
0
Cóż, Silva miał swoją okazję ku temu by grać w FCB, wybrał inaczej.
6
Naprawdę szkoda że to się mu przytrafiło, jestem jego wielkim zwolennikiem i nadal będę. Niech wróci silniejszy.
0
Tak, masz całkowitą rację.
0
Rafa wraca to Aleix wypada, tylko że różnica taka iż on sobie nie pogra w tym sezonie..
0
Obrońca Alavés o swoim ostrym wejściu, które spowodowało kontuzję Aleixa Vidala. Może nie w 100% faul, ale gdyby nie to wejście Aleix grałby zapewne dalej.
2
Oby Ivan został w Barcelonie jeszcze przez wiele lat, bardzo skromny i niedoceniany piłkarz.
0
Na pewno mu to doda choć trochę otuchy w tak ciężkim czasie.
2
Po tym jak oglądałem go na YT w roli sędziego na podsłuchu i nie tylko, mam nadzieję że poprowadzi świetne spotkanie i pokaże sędziom z Hiszpanii jak się prowadzi mecz.
0
Brawa dla Ney, wykonał kawał dobrej roboty by w takim czasie strzelić tyle goli. Oby było ich jeszcze więcej!
1
W takiej sytuacji chciałbym aby Marlon otrzymał szansę.
0
Odkąd oglądam piłkę nożną, nie pamiętam aby się takie dwie kontuzje zdarzyły w tym samym dniu i tej samej lidze. Masakra.
0
Ja pierdziele czyli sprawdziło się najgorsze :/ Dlaczego w takim momencie, oby wrócił silniejszy niż dotychczas!!
1
Kur.. jak już zaczął dostawać w miarę szanse od Lucho to musiało go spotkać coś takiego!!
1
Oby aż tak poważna nie była, nie chcę wiedzieć co Aleix czuł w tej końcówce meczu, pech ogromny.
0
Teraz jeszcze im dokopać w finale PK.
4
Nawet tak wysoka wygrana mnie nie cieszy, wszystko popsuło się przez kontuzję Aleixa.
0
Dla niego zdobywanie bramek jest takie proste ;)
3
Dlaczego padło na niego w takim momencie, czemu pechowo w 88 minucie, nie mógł się mecz skończyć normalnie bez tego? :/ Wielka szkoda.
0
Ktoś to musi robić :D
1
Dobrze że chociaż przeprosił..
1
I udało mu się, dzik.
19
Mecz super, ale ciul z tym jak kontuzja Aleixa wszystko popsuła jeśli chodzi o nastrój :( VeB!
103
Za takie coś brak kartki a o Suareza się plują bo do szatni nie zszedł, po drugie kartkę za nic otrzymał. ŻENADA!
4
Jak można nie dać kartki za takie coś, to jest kryminał!!
0
Nie wygląda zbyt dobrze to złamanie ;/
0
Świetne zachowanie kibiców.
1
Vidal o ja pierdziele ::(
0
Leo coś kuleje..
0
Piłkarze Alaves nie wiedzą co się dzieje :DD