Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Pacooooooooooooo goooooooooooooooool!!! :D
0
Jakie mamy szczęście teraz!!!!!!!!!!!!
0
Ney ajjj blisko..
1
To Enrique zaskoczył z tym składem, oby tylko wszystko poszło dobrze, cieszy to że gra Aleix. Vamos!
0
Może teraz i nie jest, ale prawda jest taka że wcześniej Ronaldo był lepszy, nie wierzę że to mówię ale cóż.
0
La Liga, Barcelona - Athletic 6:0 - nie mam nic przeciwko aby powtórzyli :)
0
Cóż, mecz obowiązkowo trzeba wygrać bo na wpadki już nie ma miejsca.. Vamos!
0
Silny wiatr na jutro? Ronaldo będzie lepiej się przewracał. Fajnie byłoby gdyby Celta wygrała jak ostatnio z nimi, Roni klasa w sobie że oddaje swoją ZP.
1
Bardzo dobrze, czas w końcu coś z tym zrobić bo ileż można.
3
Vidal za Roberto i jazda.
0
A Ja ciągle do tej pory myślałem że to Pep go wywalił z klubu.. Fajnie że tak nie było.
0
Według mnie Griezmann bardziej pasuje do gry w Hiszpanii niż Anglia.
0
Mistrz i tyle w temacie :)
1
Magik powrócił :)
0
O prezydencie i Leo najlepsze.
0
Ledwo na pensje dla Leo wystarczy :D
0
Ale ten czas leci, masakra.
0
Widać gołym okiem ile ta dwójka znaczy na boisku.. A to zdjęcie wygląda jakby ktoś umarł...
0
Tak, zgadza się.
0
Oby Ivan wrócił do swojej dobrej dawnej formy jak najszybciej.
2
Wczoraj Roberto bez szału, Vidal by na pewno zagrał lepiej gdyby otrzymał szansę.
25
Takie bramki jak zdobyli Luis i Leo chciałby się oglądać częściej.
1
Ciekaw jestem kiedy on w końcu złapie odpowiednią formę, pytanie czy w ogóle w Barcelonie to osiągnie.
0
Nie jest źle, nasi strzelili dwie bramki na trudnym terenie, teraz tylko na Camp Nou zagrać dobrze.
1
To fakt, w drugiej połowie się postawili i to konkretnie.
0
Ciekawe czy będzie mecz bez kontrowersji? Za każdym razem coś musi być.
0
Co za dzik z niego, ale ich wczoraj objechał, coś niesamowitego :)
0
Arda sobie pogra na "normalnej" dla niego pozycji, no chyba że Lucho wymyśli co innego.
0
Trzeba się cieszyć że Atletico w drugiej połowie zdołało strzelić tylko jedną bramkę, cisnęli niesamowicie i mieli dużo okazji.
0
Oby tak było, bo w rewanżu wcale łatwo nie będzie mimo że na Camp Nou, Atletico pewnie przyciśnie.