1

Dwa razy słupek masakra...

1

Suarez słupek ajajaj

0

Dokładnie, wielka szkoda, bo Sampaoli na pewno by sobie poradził, ale cóż, my na to wpływu nie mamy, trzeba będzie zaakceptować to co klub zdecyduje.

0

Jazda Barca!

3

Ja również mam nadzieję że będzie to kto inny, cały czas marzę o trenerze Sevilli.

0

Nie mówię że nie, ale non stop musi być to DNA na pierwszym miejscu.. Mogliby w końcu zatrudnić kogoś kto nie miał przeszłości z Barcą.

0

Już zakończyłem ten temat.. Ale szanuję Twoje zdanie, to tyle.

4

Większość by tak chciała, ale zapewne zarząd wybierze inaczej.

2

Coś czuję, że Sampaoli nadal zostanie w Sevilli, a Enrique zastąpi Unzué lub Valverde.. po tym zarządzie można się wszystkiego spodziewać, bo przecież DNA Barcy musi być...

1

Skład Mundo nawet dobry, chciałbym właśnie aby zagrali 3-4-3.

0

Ale bym się cieszył gdyby Eibar urwał punkty Realowi a nasi wygrali :)

0

Oby nasi zagrali dobry mecz i zdobyli pewne 3 pkt. Vamos!

0

Ciekawe czy do końca sezonu złapie w końcu właściwą formę.

0

Jeśli do połowy byłoby 2-0 tak jak Suarez mówił, to jakaś szansa by tam była, ale Barca by musiała zagrać naprawdę na kosmicznym poziomie..

0

Dobra, Ty masz swoje zdanie na ten temat, a Ja swoje, niech tak zostanie najlepiej. Pozdro.

0

Nie przyczepiłem, skoro mówisz że w Barcelonie powinni grać najlepsi, a Paco nim nie jest póki co, to Samper nie powinien iść w odstawkę.

2

To równie dobrze Samper mógłby otrzymać szansę na grę w pierwszym zespole, skoro Paco i Gomes ją dostali.. W dodatku kosztowali grube miliony.

0

Bardzo bym chciał aby odrobili, ale raczej tak się nie stanie, nie sądzę że wygramy 4-0 a PSG nic nie strzeli.

2

Dokładnie, tak samo to odebrałem.

2

Tak mówisz? To ja się pytam co w takim razie w pierwszym zespole i na boisku robią Paco i Gomes?

4

Bardzo mi się ta decyzja podoba, szczególnie że w lecie chcą kupić kogoś z wyższej półki.

2

Dokładnie, tak jak kolega niżej napisał, wiele razy była mowa o tym że Samper to przyszłość Barcy, i klub na niego liczy tylko potrzebne mu występy.

0

To już tylko on sam wie czemu tak postąpił.

4

DNA Barcy... rzygam już tym, ileż można to ciągnąć.

2

A Samper to już się w ogóle nie liczy?

0

Dobrze prawi, polać mu!

0

Dajcie spokój.. On trenerem Barcy? Nie sądzę by sobie poradził.

0

Świetnie, czekamy na Argentyńczyka :)

6

Absolutnie się z tym Panem nie zgadzam, Lucho podjął mądrą decyzję, wie że już z tej drużyny więcej nie wyciśnie i czas na zmiany.

3

Kapitalne zdjęcie :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?