4

Teraz będą się nabijać z PSG :D

0

Prawda jest taka, że Barca od zmiany taktyki na 3-4-3 wskoczyła na niesamowity poziom, tak grającą Barcelonę chciałoby się oglądać zawsze.

1

Ten to ma poczucie humoru, ale uważam że nie musiał tego robić.

2

Tak żem czuł że Geri coś powie :D

17

Jego udział przy bramce na 2-0 był po prostu niesamowity, magik na magicznym Camp Nou.

0

Co racja to racja :)

3

Szacun dla Szefa że się przyznał.

40

Zaraz będzie na stronie białych że Barto przelew przelał.

11

Od początku roku mega zajebista forma Neya, nic tylko się cieszyć i oby trwała dalej.

4

Tak już bywa w piłce nożnej, mieli 0-4 nie potrafili tego utrzymać, Barca ich zdominowała i awansowała zasłużenie. VeB!

8

"Luis Enrique: Jeśli PSG był w stanie strzelić nam cztery bramki, to my możemy sześć" - po prostu mistrzostwo.

74

Nie dziwię im się, sam bym został i darł japę :D

7

Niech ta wspaniała passa trwa jak najdłużej.

27

Jeszcze się okaże, że decyzja Lucho o odejściu, zaowocuje trypletem na koniec sezonu.

8

Wybaczcie mi drodzy kibice fcbarca.com za to, że wątpiłem w nich iż nie odrobią tego wyniku, głupi rozum mówił mi ciągle że nie, ale serce tak. Jednak tego dokonali, NAUCZKA!!

4

Najgorsze? Moje zwątpienie w ten zespół po porażce w Paryżu, ale sercem byłem z nimi i na zawsze będę!

0

Znalazł się w odpowiednim miejscu i w odpowiednim czasie :)

0

Masakra po prostu, jak widać porażka 4-0 dla naszych w pierwszym meczu nie jest niemożliwym do odrobienia, szacunek dla naszych.

0

No i? Wiem że to pisałem, był mecz, Barca nie nie grała, dostali wciry 4-0 więc miałem prawo tak sądzić, sercem byłem nadal z nimi i na zawsze będę, ale rozum mi podpowiadał co innego, jak widać pomyliłem się i głupio mi z tym, ale mam nauczkę na przyszłość.

0

Co Ty człowieku mówisz, chciałem aby awansowali, poczytaj sobie, a to że nie wierzyłem w takie odrobienie strat to druga sprawa, mam nauczkę na przyszłość.

2

Najważniejsze że się udało, na pewno jakoś damy radę mimo nieobecności Busiego, choć wiadome ogromna szkoda że nie zagra.

2

To co ten zespół zrobił to coś pięknego.. Mam nauczkę, nie wierzyłem, ale chciałem aby awansowali. Kochana Barcelona!!

1

To jest coś niesamowitego, co za mecz, wielka Barcelona!!!!!!!!!!!!!!!

2

Barca kocham Cię!!!!!!!!!!!! Wstyd mi że nie wierzyłem!!!!!!!!!!!!!

0

Roberto!!!!!!!!!!!!!!!

0

Neymar!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

1

Neymarrrrr goooooool...

5

Mimo wszystko wielkie brawa dla naszych za walkę, było blisko, ale cóż, taki już ten sport.

3

Emery już był obsrany przy 3-0, Cavani go uratował.

1

Zamiast kur.. jednej bramki są teraz trzy...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?