Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Teraz będą się nabijać z PSG :D
0
Prawda jest taka, że Barca od zmiany taktyki na 3-4-3 wskoczyła na niesamowity poziom, tak grającą Barcelonę chciałoby się oglądać zawsze.
1
Ten to ma poczucie humoru, ale uważam że nie musiał tego robić.
2
Tak żem czuł że Geri coś powie :D
17
Jego udział przy bramce na 2-0 był po prostu niesamowity, magik na magicznym Camp Nou.
0
Co racja to racja :)
3
Szacun dla Szefa że się przyznał.
40
Zaraz będzie na stronie białych że Barto przelew przelał.
11
Od początku roku mega zajebista forma Neya, nic tylko się cieszyć i oby trwała dalej.
4
Tak już bywa w piłce nożnej, mieli 0-4 nie potrafili tego utrzymać, Barca ich zdominowała i awansowała zasłużenie. VeB!
8
"Luis Enrique: Jeśli PSG był w stanie strzelić nam cztery bramki, to my możemy sześć" - po prostu mistrzostwo.
74
Nie dziwię im się, sam bym został i darł japę :D
7
Niech ta wspaniała passa trwa jak najdłużej.
27
Jeszcze się okaże, że decyzja Lucho o odejściu, zaowocuje trypletem na koniec sezonu.
8
Wybaczcie mi drodzy kibice fcbarca.com za to, że wątpiłem w nich iż nie odrobią tego wyniku, głupi rozum mówił mi ciągle że nie, ale serce tak. Jednak tego dokonali, NAUCZKA!!
4
Najgorsze? Moje zwątpienie w ten zespół po porażce w Paryżu, ale sercem byłem z nimi i na zawsze będę!
0
Znalazł się w odpowiednim miejscu i w odpowiednim czasie :)
0
Masakra po prostu, jak widać porażka 4-0 dla naszych w pierwszym meczu nie jest niemożliwym do odrobienia, szacunek dla naszych.
0
No i? Wiem że to pisałem, był mecz, Barca nie nie grała, dostali wciry 4-0 więc miałem prawo tak sądzić, sercem byłem nadal z nimi i na zawsze będę, ale rozum mi podpowiadał co innego, jak widać pomyliłem się i głupio mi z tym, ale mam nauczkę na przyszłość.
0
Co Ty człowieku mówisz, chciałem aby awansowali, poczytaj sobie, a to że nie wierzyłem w takie odrobienie strat to druga sprawa, mam nauczkę na przyszłość.
2
Najważniejsze że się udało, na pewno jakoś damy radę mimo nieobecności Busiego, choć wiadome ogromna szkoda że nie zagra.
2
To co ten zespół zrobił to coś pięknego.. Mam nauczkę, nie wierzyłem, ale chciałem aby awansowali. Kochana Barcelona!!
1
To jest coś niesamowitego, co za mecz, wielka Barcelona!!!!!!!!!!!!!!!
2
Barca kocham Cię!!!!!!!!!!!! Wstyd mi że nie wierzyłem!!!!!!!!!!!!!
0
Roberto!!!!!!!!!!!!!!!
0
Neymar!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
1
Neymarrrrr goooooool...
5
Mimo wszystko wielkie brawa dla naszych za walkę, było blisko, ale cóż, taki już ten sport.
3
Emery już był obsrany przy 3-0, Cavani go uratował.
1
Zamiast kur.. jednej bramki są teraz trzy...