Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
A na co oni liczyli ? Na promocje z biedronki? Za 40 mln? Po temacie.
0
Masakra, co za hieny z tych dziennikarzy, wszystko chcą wyciągnąć, w kółko jedno i to samo..
0
Skoro tak woli to jego sprawa. Trzeba próbować zarzucić sieci na Coutinho.
0
Jemu to chyba wstyd :D
0
Bojan też był w takiej sytuacji i wiemy jak skończył.
0
W Barcelonie też tak byłoby zapewne :)
0
Zaprzecza bo i tak Unzue będzie trenował Barce.
0
Jak tak dalej będzie grał, to spokojnie wyprzedzi Pele, czego mu bardzo życzę.
0
Moja tam była zajebista heh ;)
0
Plotki muszą być, to oczywiste, bez tego się nie obejdzie.
0
Wyrazić opinię może, tylko że są takie pismaki które potrafią dołożyć swoje "3 grosze" i powstają brednie.
2
Piłkarz dobry, ale czy wystarczający na taki klub jak Barca? Jakoś mnie nie przekonuje.
9
Bardzo ładnie ze strony klubu.
0
W sumie nie mam nic przeciwko aby tak się stało.
3
Mam nadzieję że nie odejdzie.
0
Z kim by się nie spotkali i tak już zapewne trenerem zostanie Unzue, teraz tylko kwestia asystenta.
0
Hahah genialne! :D
2
Szkoda strzępić ryja na to wszystko..
0
Co zrobisz, nic nie zrobisz..
1
To powiedz mi, skąd niby kasa byłaby na takich zawodników jak Dybala, Verratti i Bellerin, bo sorry ale ich Wszystkich nie kupisz za 100 mln nawet. Po drugie, jak jeden z nich by dołączył to i tak byłoby dobrze.
0
Neymar zajebista bramka :)
5
Niech Andres przekona go aby dołączył do Barcy :)
0
Kurde, oby wystarczyło na zapłatę tej kary.
1
30 mln to sporo kasy patrząc ile Arda gra w Barcelonie.
0
Ja tam pamiętam, jego bramkę w 2006 roku w LM, od tego też czasu kibicuję FCB.
0
Mahrez do Barcy? Mam nadzieję że to tylko ploty. Isco to dobra opcja, ale pytanie czy realne.
4
Brawa dla niego :)
2
Marca będzie niezadowolona :D
0
Ciekawe czy Gerard ma tyle pieniędzy :D
2
Cieszę się, że kibicuję tej drużynie od wielu już lat i na zawsze tak będzie.