1

A na co oni liczyli ? Na promocje z biedronki? Za 40 mln? Po temacie.

0

Masakra, co za hieny z tych dziennikarzy, wszystko chcą wyciągnąć, w kółko jedno i to samo..

0

Skoro tak woli to jego sprawa. Trzeba próbować zarzucić sieci na Coutinho.

0

Jemu to chyba wstyd :D

0

Bojan też był w takiej sytuacji i wiemy jak skończył.

0

W Barcelonie też tak byłoby zapewne :)

0

Zaprzecza bo i tak Unzue będzie trenował Barce.

0

Jak tak dalej będzie grał, to spokojnie wyprzedzi Pele, czego mu bardzo życzę.

0

Moja tam była zajebista heh ;)

0

Plotki muszą być, to oczywiste, bez tego się nie obejdzie.

0

Wyrazić opinię może, tylko że są takie pismaki które potrafią dołożyć swoje "3 grosze" i powstają brednie.

2

Piłkarz dobry, ale czy wystarczający na taki klub jak Barca? Jakoś mnie nie przekonuje.

9

Bardzo ładnie ze strony klubu.

0

W sumie nie mam nic przeciwko aby tak się stało.

3

Mam nadzieję że nie odejdzie.

0

Z kim by się nie spotkali i tak już zapewne trenerem zostanie Unzue, teraz tylko kwestia asystenta.

0

Hahah genialne! :D

2

Szkoda strzępić ryja na to wszystko..

0

Co zrobisz, nic nie zrobisz..

1

To powiedz mi, skąd niby kasa byłaby na takich zawodników jak Dybala, Verratti i Bellerin, bo sorry ale ich Wszystkich nie kupisz za 100 mln nawet. Po drugie, jak jeden z nich by dołączył to i tak byłoby dobrze.

0

Neymar zajebista bramka :)

5

Niech Andres przekona go aby dołączył do Barcy :)

0

Kurde, oby wystarczyło na zapłatę tej kary.

1

30 mln to sporo kasy patrząc ile Arda gra w Barcelonie.

0

Ja tam pamiętam, jego bramkę w 2006 roku w LM, od tego też czasu kibicuję FCB.

0

Mahrez do Barcy? Mam nadzieję że to tylko ploty. Isco to dobra opcja, ale pytanie czy realne.

4

Brawa dla niego :)

2

Marca będzie niezadowolona :D

0

Ciekawe czy Gerard ma tyle pieniędzy :D

2

Cieszę się, że kibicuję tej drużynie od wielu już lat i na zawsze tak będzie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?