3

Malaga pewnie z nimi rozłoży nogi i będzie łatwe zwycięstwo.

1

Fajnie że się mu układa, szkoda tylko że dziś musiał trafić do naszej bramki.

0

Real już tracił punkty a nasi co? Nie wykorzystują tego kompletnie!

1

Dwa ogromne błędy, aż dziw że dochodzi do takich, w takiej Lidze.

2

A na samym początku meczu mówili jak on to się zmienił, co tu dużo mówić - piłkarz zajebisty, ale widać nie dojrzał jeszcze.

0

Ładnie poszedł, fajna bramka, szkoda tylko że on i Munir strzelają Barcelonie.

2

Skoro oni nie wykorzystują takich okazji (wpadki Realu) to ja nie wiem jak chcą zdobyć Mistrzostwo.

1

I to jak.

2

Ale to spartaczyli po całości, mieć taką szansę i jej nie wykorzystać kolejny raz, to nie wymaga dalszego komentarza.

0

Ale pierdzielisz głupoty człowieku.

1

Hhahahhahahahahaah.

0

Karny powinien być!!

1

Zaraz mnie coś trafi!!!!!!!!!

1

Kolejny raz nie wykorzystać potknięcia Realu, co za porażka.

0

Real się pewnie cieszy.

0

Ney czerwona.......

0

Nosz ja pierdziele!!!

1

Co oni robią :/

2

Iniesta po przerwie na boisko a Gomes aut, bo tak dalej być nie może.

0

Sandro ja prd.. tak samo jak Munir strzela Barcelonie.

0

Mats coś Ty zrobił...

0

Ja prd jaka sytuacja...

1

Alba by sobie mógł darować.

6

Gomes.. czyli będzie ciężko..

1

Jak teraz to spierdzielimy to mnie coś trafi..

0

Również mam nadzieję że do takiej sytuacji nie dopuszczą.

0

Oby Atletico wygrało.

0

Oby on nie strzelił nic tak jak to zrobił Munir.

0

Bardzo dobra decyzja, szczególnie za taką kasę, mało teraz takich zawodników za takie pieniądze.

0

Cóż, mam inne zdanie na ten temat, ale każdy może mieć prawo do własnej opinii.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?