Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Tak jest mamy to!!! Brawo Barca!! Leooo jest wielki!!! VeB!!!
1
Leoooooooooooooooooooooooooooooooooo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
12
Tak żem czuł że nasi tego nie utrzymają.
0
W 10 nam strzelili..nawet tego nasi nie dopilnowali ja prd!!!!!!!
2
Nieeeeeeeeee :(
2
Pique nieeeeeeeeeeeee....
1
Ramos czerwo hahah :D
0
Rakietaaaaaaaaaaaa aleeeeeeeeeeeee gooooooooooooooool!!!!!!!!!!!!!!
8
Gomes... no to pograne.
1
Ajajaja Suarez!
0
Pique był blisko aby uciszyć Bernabeu.
6
Ale to Navas wyciągnął...
3
Paco nosz ja prd...
15
Brawo Mats!
0
Dawać Barca jazda!
5
Mats co wybronił!
1
Leoooooooooooooo gooooooooooooooool!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Ja pierdziele.......
0
Marcelo żal.
0
Ładnie nasi grają.
0
Nie było spalonego Luisa.
1
Teraz tylko zdobyc 3 punkty. Vamooooooos Barcelona!
0
Każdy lubi co innego...
1
Tak przed El Classico :) Obyśmy mieli takie momenty gdy nasi strzelą jak w 2:44 :)
0
Bez niego może być ciężko, szkoda.
10
Z takim charakterem to nie wiem czy do Barcelony.
5
Zobaczymy co dziś nasi zaprezentują. VeB!
0
Nawet jeśli zagra Neymar i Barca wygra, to później będzie z tego jeszcze walkower i kto wie czy nie kary.. więc lepiej niech nie gra.
1
Czuję z tego problemy.
2
Jeśli jutro nie wygramy to sprawa tytułu zostanie rozstrzygnięta.