3

Tak jest mamy to!!! Brawo Barca!! Leooo jest wielki!!! VeB!!!

1

Leoooooooooooooooooooooooooooooooooo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

12

Tak żem czuł że nasi tego nie utrzymają.

0

W 10 nam strzelili..nawet tego nasi nie dopilnowali ja prd!!!!!!!

2

Nieeeeeeeeee :(

2

Pique nieeeeeeeeeeeee....

1

Ramos czerwo hahah :D

0

Rakietaaaaaaaaaaaa aleeeeeeeeeeeee gooooooooooooooool!!!!!!!!!!!!!!

8

Gomes... no to pograne.

1

Ajajaja Suarez!

0

Pique był blisko aby uciszyć Bernabeu.

6

Ale to Navas wyciągnął...

3

Paco nosz ja prd...

15

Brawo Mats!

0

Dawać Barca jazda!

5

Mats co wybronił!

1

Leoooooooooooooo gooooooooooooooool!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Ja pierdziele.......

0

Marcelo żal.

0

Ładnie nasi grają.

0

Nie było spalonego Luisa.

1

Teraz tylko zdobyc 3 punkty. Vamooooooos Barcelona!

0

Każdy lubi co innego...

1



Tak przed El Classico :) Obyśmy mieli takie momenty gdy nasi strzelą jak w 2:44 :)

0

Bez niego może być ciężko, szkoda.

10

Z takim charakterem to nie wiem czy do Barcelony.

5

Zobaczymy co dziś nasi zaprezentują. VeB!

0

Nawet jeśli zagra Neymar i Barca wygra, to później będzie z tego jeszcze walkower i kto wie czy nie kary.. więc lepiej niech nie gra.

1

Czuję z tego problemy.

2

Jeśli jutro nie wygramy to sprawa tytułu zostanie rozstrzygnięta.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?