0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Skład Sportu według mnie, oby ten mecz był bez Gomesa.

0

Ile to już tych finałów było..

4

Oby Generał został w niedalekiej przyszłości trenerem Barcy, do tego Tarzan asystent i bajka :)

3

Oczywiście że Barce stać na odwrócenie losu rywalizacji, ale z taką grą jak ostatnio, to mogą ale stracić kolejne bramki.

1

Po co liczyć na wpadki Realu skoro ich nie wykorzystujemy?

0

Nigdy nie byliśmy w tym perfekcyjni, jedynie jak grał jeszcze Tarzan to wyglądało to dobrze.

1

Niech zaczną biegać więcej.

8

Nie tylko do nich można mieć pretensje, Enrique też już bez pomysłu.

1

Statystyki Ter Stegena wyglądają naprawdę słabo..

2

Albo w lecie zrobią prawdziwą rewolucję, albo nadal będziemy grać tak jak teraz.

0

Skoro im się nawet biegać nie chce to o czym tu mówić, sam się mecz bez walki nie wygra.

0

Jak tak dalej pójdzie to serio nam zostanie tylko PK, o ile go oczywiście wygramy.

0

Mieli nauczkę z PSG ale jak widać nadal nie wysunęli odpowiednich wniosków.

0

Wszystko jest oczywiście możliwe, ale czy drugi raz nam się to uda? Czas pokaże..

0

Ciężej wierzyć bo Juve to nie PSG, oni na pewno się odpowiednio przygotują na rewanż by nie odpaść tak jak Francuzi.

0

Bo Barca to rodzina :)

0

Dobrze że Enrique odchodzi z Barcy, zero pomysłów już na drużynę z jego strony.

1

Zagłosowałem na TAK, ale już sam nie wiem co myśleć, ostatnio nie wierzyłem, ale po tym co pokazali z PSG udowodnili że nie ma rzeczy niemożliwych, ale mieli raz nauczkę, szczęśliwie awansowali, ale znowu te same błędy popełnili i nie wyciągnęli wniosków, Juve to bardziej doświadczony zespół od PSG i w dodatku już wiedzą jak zagrać z Barcą, mają również bardzo dobrą obronę. Ale jak zawsze będę mocno trzymał kciuki za naszych bo Barca i tak na zawsze najlepsza. VeB!

1

Z PSG się udało, może i tym razem się uda? Choć Z Juve będzie bardziej ciężko niż z PSG, tak czuję.

0

Wiem, ale to już śmiesznie wygląda, dlatego podałem, choć swoje zdanie (negatywne) o Portugalczyku mam.

0

To jest jakiś koszmar by w meczu z PSG przeżyć taki piekielny dwumecz i teraz ponownie takie rzeczy się dzieją.

24

To jest jakieś nieporozumienie by Alba grzał ławę w takim meczu a grał Rudy.

0

Tak są spokojni jak i mieli już nie popełnić błędów z meczu z PSG.

0

Nawet gola nie strzelili, co za żenada.

0

Nosz ja prd Suarez!

2

Cyrk na kółkach.

0

Żenada.

0

Mats ratuje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?