Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Skład Sportu według mnie, oby ten mecz był bez Gomesa.
0
Ile to już tych finałów było..
4
Oby Generał został w niedalekiej przyszłości trenerem Barcy, do tego Tarzan asystent i bajka :)
3
Oczywiście że Barce stać na odwrócenie losu rywalizacji, ale z taką grą jak ostatnio, to mogą ale stracić kolejne bramki.
1
Po co liczyć na wpadki Realu skoro ich nie wykorzystujemy?
0
Nigdy nie byliśmy w tym perfekcyjni, jedynie jak grał jeszcze Tarzan to wyglądało to dobrze.
1
Niech zaczną biegać więcej.
8
Nie tylko do nich można mieć pretensje, Enrique też już bez pomysłu.
1
Statystyki Ter Stegena wyglądają naprawdę słabo..
2
Albo w lecie zrobią prawdziwą rewolucję, albo nadal będziemy grać tak jak teraz.
0
Skoro im się nawet biegać nie chce to o czym tu mówić, sam się mecz bez walki nie wygra.
0
Jak tak dalej pójdzie to serio nam zostanie tylko PK, o ile go oczywiście wygramy.
0
Mieli nauczkę z PSG ale jak widać nadal nie wysunęli odpowiednich wniosków.
0
Wszystko jest oczywiście możliwe, ale czy drugi raz nam się to uda? Czas pokaże..
0
Ciężej wierzyć bo Juve to nie PSG, oni na pewno się odpowiednio przygotują na rewanż by nie odpaść tak jak Francuzi.
0
Bo Barca to rodzina :)
0
Dobrze że Enrique odchodzi z Barcy, zero pomysłów już na drużynę z jego strony.
1
Zagłosowałem na TAK, ale już sam nie wiem co myśleć, ostatnio nie wierzyłem, ale po tym co pokazali z PSG udowodnili że nie ma rzeczy niemożliwych, ale mieli raz nauczkę, szczęśliwie awansowali, ale znowu te same błędy popełnili i nie wyciągnęli wniosków, Juve to bardziej doświadczony zespół od PSG i w dodatku już wiedzą jak zagrać z Barcą, mają również bardzo dobrą obronę. Ale jak zawsze będę mocno trzymał kciuki za naszych bo Barca i tak na zawsze najlepsza. VeB!
1
Z PSG się udało, może i tym razem się uda? Choć Z Juve będzie bardziej ciężko niż z PSG, tak czuję.
0
Wiem, ale to już śmiesznie wygląda, dlatego podałem, choć swoje zdanie (negatywne) o Portugalczyku mam.
0
To jest jakiś koszmar by w meczu z PSG przeżyć taki piekielny dwumecz i teraz ponownie takie rzeczy się dzieją.
9
Tyle w temacie.
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-0/s480x480/17904297_1696209207339752_981460627480628904_n.jpg?oh=9d454e25f15cb24d3feddae9003470cb&oe=5999A8CC
24
To jest jakieś nieporozumienie by Alba grzał ławę w takim meczu a grał Rudy.
0
Tak są spokojni jak i mieli już nie popełnić błędów z meczu z PSG.
0
Nawet gola nie strzelili, co za żenada.
0
Nosz ja prd Suarez!
2
Cyrk na kółkach.
0
Żenada.
0
Mats ratuje.