1

Linia pomocy jest bardzo dobra - aha :D

0

A no wstecz patrzeć to aż żal tych zmarnowanych szans na lidera..

16

Nie tylko on liczy na potknięcie Realu, ja również, choć wiadome łatwo nie będzie. ( ale nie dziś już).

1

Najlepszy atak na świecie :))

2

Ter Stegen musi się poprawić by nie popełnić czasami głupich błędów.

6

Zajebisty meczyk, brawa dla naszych :) VeB!

0

Leooooo :)

1

Neymar co zrobił...

0

Karny :D

0

Ale mamy teraz szczęście.

0

Ney jest dziś niesamowity.

0

El Pistoloeroooooooooooooooooo goooooooooooool mamy to! :)

1

Niech strzelą na 3:1 bo końcówka może być nerwowa.

3

Ale Ney objeżdża Wszystkich jak tyczki :)

0

Prawda jest taka że gdyby nie Leo to Barca byłaby bez połowy pucharów.

1

Coś czuję że to on zostanie trenerem Barcy, głośno o nim ostatnio.

0

Nie powinien odchodzić, powinien zostać jeszcze na jeden sezon bo zaczyna się rozkręcać.

1

Leooooooooooo ależ goooooooooooool co to było!! :)

0

Ehh Pique blisko..

1

Ja pierdziele...

1

Minimalny spalony chyba był.

0

Neymar goooooooooooooooool :)

1

Vamos Barca po 3 pkt!

32

A to niespodzianka, czegoś takiego się absolutnie nie spodziewałem. Dobra wiadomość dla Argentyny.

0

I co będzie kontynuacja tego wszystkiego? Nie, tu potrzeba kogoś nowego.

1

Ostatnia odpowiedź najlepsza.

4

Fajnie byłoby go zobaczyć nawet na 3 minuty, ale wiadomo zdrowie najważniejsze.

0

Jaja jak berety normalnie.

0

Tu trzeba kogoś nowego, inaczej nadal będzie tak jak jest obecnie..

4

Dziwię się tym co na niego głosowali, może i Laporta nie był najlepszy, ale według mnie to on powinien zostać prezydentem. Trudno, trzeba czekać na nowe wybory.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?