Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Linia pomocy jest bardzo dobra - aha :D
0
A no wstecz patrzeć to aż żal tych zmarnowanych szans na lidera..
16
Nie tylko on liczy na potknięcie Realu, ja również, choć wiadome łatwo nie będzie. ( ale nie dziś już).
1
Najlepszy atak na świecie :))
2
Ter Stegen musi się poprawić by nie popełnić czasami głupich błędów.
6
Zajebisty meczyk, brawa dla naszych :) VeB!
0
Leooooo :)
1
Neymar co zrobił...
0
Karny :D
0
Ale mamy teraz szczęście.
0
Ney jest dziś niesamowity.
0
El Pistoloeroooooooooooooooooo goooooooooooool mamy to! :)
1
Niech strzelą na 3:1 bo końcówka może być nerwowa.
3
Ale Ney objeżdża Wszystkich jak tyczki :)
0
Prawda jest taka że gdyby nie Leo to Barca byłaby bez połowy pucharów.
1
Coś czuję że to on zostanie trenerem Barcy, głośno o nim ostatnio.
0
Nie powinien odchodzić, powinien zostać jeszcze na jeden sezon bo zaczyna się rozkręcać.
1
Leooooooooooo ależ goooooooooooool co to było!! :)
0
Ehh Pique blisko..
1
Ja pierdziele...
1
Minimalny spalony chyba był.
0
Neymar goooooooooooooooool :)
1
Vamos Barca po 3 pkt!
32
A to niespodzianka, czegoś takiego się absolutnie nie spodziewałem. Dobra wiadomość dla Argentyny.
0
I co będzie kontynuacja tego wszystkiego? Nie, tu potrzeba kogoś nowego.
1
Ostatnia odpowiedź najlepsza.
4
Fajnie byłoby go zobaczyć nawet na 3 minuty, ale wiadomo zdrowie najważniejsze.
0
Jaja jak berety normalnie.
0
Tu trzeba kogoś nowego, inaczej nadal będzie tak jak jest obecnie..
4
Dziwię się tym co na niego głosowali, może i Laporta nie był najlepszy, ale według mnie to on powinien zostać prezydentem. Trudno, trzeba czekać na nowe wybory.