0

Może w końcu coś ruszy teraz w Argentynie.

0

Trzeba zdobyć ten puchar na pocieszenie tego słabego sezonu.

0

Co jak co, ale szkoda że to już ostatnia konferencja, będzie ich brakować :)

0

Bardzo mądra wypowiedź, oby nadszedł jeszcze ten moment aby to Laporta został prezydentem Barcy, za czasów Rosella i Bartomeu to same afery i niszczony jest wizerunek klubu.

3

Śmiechu warte :) Jak mają się wzmocnić to jedynie kimś młodszym i lepszym.

0

Kto ich tam wie :D

1

Ja nie wiem co by się działo na ulicach :D

0

Nie mam nic do niego, w Barcelonie by pewnie niczego nowego nie wprowadził, ale Celta to dobra opcja dla niego.

4

Powinien zostać, jest dobrym zmiennikiem, ale zależy czy mu to odpowiada.

0

Wiem doskonale o co Ci chodziło :D

0

Pożyjemy, zobaczymy :D

0

Dobre :D

0

Takie wiadomości cieszą :)

1

Nie porównuj jego pensji i tego co przez całe życie zarobił do zwykłego człowieka pracującego np. na magazynie za 1500 zł. On przez rok z palcem w d*** że tak powiem przeżyje na luzie, i to nie na biedno. Ale po części masz rację mimo wszystko.

0

W Atletico miał pierwszy skład, był gwiazdą, a teraz co? Zobaczymy co z nim dalej będzie.

0

I bardzo dobrze, nie ma się czym przejmować tylko nimi.

34

Samper i Munir to jeszcze jakaś opcja, reszta do sprzedaży, jakoś nie widzę dla nich przyszłości w klubie, ale zobaczymy jakie będą decyzje nowego trenera.

0

Bardzo dobrze powiedziane.

4

Do tej pory nie rozumiem jak on mógł być prezydentem Barcelony, zabrać jeszcze do niego Bartomeu i będzie spokój.

1

Sprzedaż Vidala byłaby największą głupotą.

2

Gdyby nowy trener miał go w planach to nie powinni decydować się na taki ruch, ale jak ma grać w rezerwach to jak najbardziej dobra opcja.

0

Pozostaje tylko czekać na oficjalne potwierdzenie.

0

Tak to jest gdy w zespole brak klasowego PO i trzeba kombinować z pomocnikami na tą pozycję.

0

I po co to było się tak nastawiać ze strony Enrique na transfer Denisa.

2

Mecz z Deportivo długo mi zostanie w pamięci, to była doskonała szansa :/

0

Trzeba liczyć na to że kolejny sezon będzie lepszy.

0

To teraz skoro Arsenal nie zagra w LM jest spora szansa na sprowadzenie Hectora.

1

Naprawdę podoba mi się jego gra, jego kariera zapowiada się interesująco, oby w Barcelonie :)

0

Szkoda tych wszystkich straconych punktów, ale taka już piłka.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?