2

Ma niesamowitą determinację, oby mu się udało :)

4

Ronaldo do paki :D

2

Przecież siłą go nie zatrzymają, po co im zawodnik który będzie zły na swój klub?

0

Nie ma sensu go wypożyczać, warto dać mu szansę, już pokazał że stać go na dobrą grę.

0

Z niewolnika nie ma pracownika, dobrze gość gada :)

0

Dembele lub Coutinho, lecz wydaje się że w tym momencie większe szanse ma gracz Borussi.

0

Zobaczymy czy ma sporo odwagi, by pokazać swojemu klubowi że chce naprawdę odejść i nie widzi dalszego sensu gry w Paryżu.

0

Dobra decyzja, Pique - Umtiti podstawa, a Marlon zmiennik z szefem. Kasę lepiej zainwestować w pomoc.

0

Jak się im postawi to w końcu odpuszczą.

0

Niech się zaznajamia i zaprowadzi ponownie klub na szczyt :)

0

Jestem zwolennikiem jego transferu, ale bez przesady nie za taką kasę..Chociaż dzisiejsze czasy i kwoty transferowe to normalka..

0

Kolejna informacja na temat Marco, pytanie czy prawdziwa, jego przyjście dałoby dobrego kopa drużynie w środku pola. Zobaczymy czy naprawdę postawi się w klubie i będzie naciskał na nich.

2

Mou tą wypowiedzią mnie bardzo ucieszył.

1

Tu akurat ma rację, już od kilku lat tak jest, ostatni raz dobrze było jak Barce trenował Pep.

0

Kurcze, chciałbym aby dołączył do Barcy, ale póki nie obniżą kwoty nici z tego.. Sam Dembele musi się wykazać chęcią dołączenia do Barcelony i naciskać na klub.

2

Cóż, ale to Leo i tak jest najlepszy :)

0

To są chyba jakieś żarty, oni w tym zarządzie nadal chcą by Real wygrał LM.

1

Dokładnie, o tym samym pomyślałem, oni by chcieli za "psie pieniądze" pozyskać od nas gracza, a sami sprzedają drogo.

0

Takiej klauzuli nikt się nie odważy zapłacić :D

1

Co tu dużo mówić, czas najwyższy na jego odejście, tylko pytanie ile uda się za niego wyciągnąć.

8

To mi się podoba, w końcu może coś ruszy i ludzie przejrzą na oczy.

0

Ciekawe czy on by sobie poradził w Barcelonie i spełnił pokładane w nim oczekiwania na PO.

3

Widać że nie przepadają za Leo.

1

Co z tego że zatłoczona pomoc jak brak korzyści z niej.

0

Aż się łezka w oku kręci.. Obyśmy w następnym sezonie mogli się cieszyć z wygrania LM :)

0

Super, akurat dobrze spisuje się jako zmiennik i głupotą byłoby się go pozbywać.

12

Akurat za Dembele warto wyłożyć te 30 mln.

0

Saga z nim niczym kiedyś z Fabregasem.

0

Pytanie czy naprawdę by sobie poradził w Barcelonie, musiałby nieźle zapierdzielać by MSN mieli wyborne okazje :)

1

Zdecydowanie najlepszy transfer w obronie w ostatnich latach.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?