Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Ma niesamowitą determinację, oby mu się udało :)
4
Ronaldo do paki :D
2
Przecież siłą go nie zatrzymają, po co im zawodnik który będzie zły na swój klub?
0
Nie ma sensu go wypożyczać, warto dać mu szansę, już pokazał że stać go na dobrą grę.
0
Z niewolnika nie ma pracownika, dobrze gość gada :)
0
Dembele lub Coutinho, lecz wydaje się że w tym momencie większe szanse ma gracz Borussi.
0
Zobaczymy czy ma sporo odwagi, by pokazać swojemu klubowi że chce naprawdę odejść i nie widzi dalszego sensu gry w Paryżu.
0
Dobra decyzja, Pique - Umtiti podstawa, a Marlon zmiennik z szefem. Kasę lepiej zainwestować w pomoc.
0
Jak się im postawi to w końcu odpuszczą.
0
Niech się zaznajamia i zaprowadzi ponownie klub na szczyt :)
0
Jestem zwolennikiem jego transferu, ale bez przesady nie za taką kasę..Chociaż dzisiejsze czasy i kwoty transferowe to normalka..
0
Kolejna informacja na temat Marco, pytanie czy prawdziwa, jego przyjście dałoby dobrego kopa drużynie w środku pola. Zobaczymy czy naprawdę postawi się w klubie i będzie naciskał na nich.
2
Mou tą wypowiedzią mnie bardzo ucieszył.
1
Tu akurat ma rację, już od kilku lat tak jest, ostatni raz dobrze było jak Barce trenował Pep.
0
Kurcze, chciałbym aby dołączył do Barcy, ale póki nie obniżą kwoty nici z tego.. Sam Dembele musi się wykazać chęcią dołączenia do Barcelony i naciskać na klub.
2
Cóż, ale to Leo i tak jest najlepszy :)
0
To są chyba jakieś żarty, oni w tym zarządzie nadal chcą by Real wygrał LM.
1
Dokładnie, o tym samym pomyślałem, oni by chcieli za "psie pieniądze" pozyskać od nas gracza, a sami sprzedają drogo.
0
Takiej klauzuli nikt się nie odważy zapłacić :D
1
Co tu dużo mówić, czas najwyższy na jego odejście, tylko pytanie ile uda się za niego wyciągnąć.
8
To mi się podoba, w końcu może coś ruszy i ludzie przejrzą na oczy.
0
Ciekawe czy on by sobie poradził w Barcelonie i spełnił pokładane w nim oczekiwania na PO.
3
Widać że nie przepadają za Leo.
1
Co z tego że zatłoczona pomoc jak brak korzyści z niej.
0
Aż się łezka w oku kręci.. Obyśmy w następnym sezonie mogli się cieszyć z wygrania LM :)
0
Super, akurat dobrze spisuje się jako zmiennik i głupotą byłoby się go pozbywać.
12
Akurat za Dembele warto wyłożyć te 30 mln.
0
Saga z nim niczym kiedyś z Fabregasem.
0
Pytanie czy naprawdę by sobie poradził w Barcelonie, musiałby nieźle zapierdzielać by MSN mieli wyborne okazje :)
1
Zdecydowanie najlepszy transfer w obronie w ostatnich latach.