Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jeśli by wydali na niego 40 mln to byłaby to totalna głupota.
3
Dokładnie, chciałbym aby Marco dołączył do Barcy ale nie żeby Ivan musiał odejść.
0
Przydałoby się wietrzenie w szatni, pewni zawodnicy nic kompletnie nie wnoszą do drużyny a pensję trzeba opłacać.
2
Pierwszych trzech nie powinno być w ogóle w Barcelonie.
0
Kupić teraz obrońcę pokroju Pique za 5 mln jest nieosiągalne :D
0
Deulofeu klauzula 20 mln a Ceballos 500 hahaha.
0
Zapewne i tak raczej nie przejdzie do Barcy, szkoda bo to byłby dobry transfer na długie lata.
2
Od samego początku duże zaangażowanie, takie coś się może podobać.
0
Tylko 20 mln? Chyba tam kogoś nieźle pogrzało..
0
Mam tylko nadzieję, że kasa zainwestowana przez klub w niego, zwróci się na boisku w postaci znakomitych występów.
0
A niech sobie tam odwala takie rzeczy, byle u nich został.
0
Niech teraz pokaże na co go stać, oby był dobrym zmiennikiem.
9
Zgadzam się z Generałem, Laporta był najlepszy.
0
W końcu jakiś transfer a nie tylko plotki. Oby się sprawdził!
0
Kurde, faktycznie, dzięki za sprostowanie, nie dopatrzyłem!
0
To teraz zobaczymy co potrafi i czy sprosta wyzwaniu gry na PO w takim klubie jak Barca.
0
To mnie zaskoczyli, nie sądziłem że tak szybko to zrealizują.
0
Pozyskaliśmy nowych piłkarzy - chyba coś mnie ominęło..
0
Aleix pierwszy skład a Palencia zmiennik, takie coś bym chciał.
0
Nareszcie się zaczyna :)
2
Ciekawe kiedy Barca kogoś w końcu kupi, póki co to ciągle doniesienia.
0
To doskonała szansa dla Aleixa by przekonał do siebie Valverde.
1
Brawo dla nich, oby tylko do końca ich okna transferowego tak pozostało.
0
Nic tylko życzyć mu szczęścia aby mu się udało ten plan zrealizować.
0
Douglas to był przekręt ze strony Bartomeu, tak czuję.
2
Dobrze że ktoś w ogóle chce walczyć z obecnym zarządem.
1
W najgorszym razie klub straci kilka milionów, w czym i tak jest mistrzem świata, - wygraliście :D
0
Skończy się na tym, że zamiast Marco do Barcy dołączy Brazylijczyk..
1
Dobrze gada, polać mu!
0
Nie należy zapominać że w drużynie jest jeszcze Aleix, choć gracz Chelsea to dobra opcja na PO.