0

Jeśli by wydali na niego 40 mln to byłaby to totalna głupota.

3

Dokładnie, chciałbym aby Marco dołączył do Barcy ale nie żeby Ivan musiał odejść.

0

Przydałoby się wietrzenie w szatni, pewni zawodnicy nic kompletnie nie wnoszą do drużyny a pensję trzeba opłacać.

2

Pierwszych trzech nie powinno być w ogóle w Barcelonie.

0

Kupić teraz obrońcę pokroju Pique za 5 mln jest nieosiągalne :D

0

Deulofeu klauzula 20 mln a Ceballos 500 hahaha.

0

Zapewne i tak raczej nie przejdzie do Barcy, szkoda bo to byłby dobry transfer na długie lata.

2

Od samego początku duże zaangażowanie, takie coś się może podobać.

0

Tylko 20 mln? Chyba tam kogoś nieźle pogrzało..

0

Mam tylko nadzieję, że kasa zainwestowana przez klub w niego, zwróci się na boisku w postaci znakomitych występów.

0

A niech sobie tam odwala takie rzeczy, byle u nich został.

0

Niech teraz pokaże na co go stać, oby był dobrym zmiennikiem.

9

Zgadzam się z Generałem, Laporta był najlepszy.

0

W końcu jakiś transfer a nie tylko plotki. Oby się sprawdził!

0

Kurde, faktycznie, dzięki za sprostowanie, nie dopatrzyłem!

0

To teraz zobaczymy co potrafi i czy sprosta wyzwaniu gry na PO w takim klubie jak Barca.

0

To mnie zaskoczyli, nie sądziłem że tak szybko to zrealizują.

0

Pozyskaliśmy nowych piłkarzy - chyba coś mnie ominęło..

0

Aleix pierwszy skład a Palencia zmiennik, takie coś bym chciał.

0

Nareszcie się zaczyna :)

2

Ciekawe kiedy Barca kogoś w końcu kupi, póki co to ciągle doniesienia.

0

To doskonała szansa dla Aleixa by przekonał do siebie Valverde.

1

Brawo dla nich, oby tylko do końca ich okna transferowego tak pozostało.

0

Nic tylko życzyć mu szczęścia aby mu się udało ten plan zrealizować.

0

Douglas to był przekręt ze strony Bartomeu, tak czuję.

2

Dobrze że ktoś w ogóle chce walczyć z obecnym zarządem.

1

W najgorszym razie klub straci kilka milionów, w czym i tak jest mistrzem świata, - wygraliście :D

0

Skończy się na tym, że zamiast Marco do Barcy dołączy Brazylijczyk..

1

Dobrze gada, polać mu!

0

Nie należy zapominać że w drużynie jest jeszcze Aleix, choć gracz Chelsea to dobra opcja na PO.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?