Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bardzo dobry gracz, ale moim zdaniem lepiej skupić się na sprowadzeniu Włocha.
0
Idealny, tylko żeby trafił do Barcy.
0
Barca umie sprzedawać graczy, nie ma co.
1
Juve nie sprowadza byle kogo, wiedzą co robią i że Hiszpan może im dać gwarancję dobrej gry na PO przez długie lata.
1
Szkoda aby Rafa odchodził kosztem sprowadzenia Hectora.
0
Jeśli serio tylko 40 mln to bardzo dobra opcja.
1
Determinacja u niego jest niesamowita, takich piłkarzy się ceni.
2
Broni się jak tylko może..
0
Owszem, ale to że mnie nie interesuje, nie oznacza że nie słyszę o piłkarzach z Ligi Włoskiej, sporo znam piłkarzy z Włoch, a o nim nic dlatego mówię.
0
Cóż, zobaczymy, może Valverde będzie miał na nich lepszy wpływ.
2
Pierwszy raz w ogóle o nim słyszę, widzę że plotek transferowych ciąg dalszy.
2
Za Mathieu to na pewno kluby wyskoczą z dobrymi ofertami..
0
Przecież on i tak nie miałby szans na regularną grę w Barcelonie, jedynie jako zmiennik bo MSN nie do ruszenia.
1
Ciekawe ile to się będzie ciągnąć, codziennie news o Włochu.
0
Vidal musi zostać obowiązkowo, jak go sprzedadzą to mnie coś trafi.
0
Świetna decyzja ze strony klubu :)
5
Jak dla mnie to Mandżukic, piękna bramka.
0
Wątpię że jakiś klub mu tyle da..
0
Fajnie byłoby ponownie zobaczyć VV na boiskach w Hiszpanii.
2
Verratti + Dembele marzenie tego lata :)
0
Wszystkie gazety o Ronaldo, okładka L’Esportiu genialna :D
0
Chciałbym aby już to się skończyło i Verratti dołączył do Barcy :)
2
Ma niesamowitą determinację, oby mu się udało :)
4
Ronaldo do paki :D
2
Przecież siłą go nie zatrzymają, po co im zawodnik który będzie zły na swój klub?
0
Nie ma sensu go wypożyczać, warto dać mu szansę, już pokazał że stać go na dobrą grę.
0
Z niewolnika nie ma pracownika, dobrze gość gada :)
0
Dembele lub Coutinho, lecz wydaje się że w tym momencie większe szanse ma gracz Borussi.
0
Zobaczymy czy ma sporo odwagi, by pokazać swojemu klubowi że chce naprawdę odejść i nie widzi dalszego sensu gry w Paryżu.
0
Dobra decyzja, Pique - Umtiti podstawa, a Marlon zmiennik z szefem. Kasę lepiej zainwestować w pomoc.