6

Póki co to Barcelona tylko pyta o zawodników :D

1

Widać że ma chłopak jeszcze ambicje w porównaniu do innych młodych graczy, nie liczy się tylko dla niego kasa tylko chęć gry w wielkim klubie.

0

Monaco stawia a taki klub jak Barca nie..

0

2026 rok, to poleciał :D

2

Taki kiepski jest zarząd..

0

Cóż, zobaczymy co pokaże.

0

Jeśli się go nie uda sprowadzić, to mamy zawsze Vidala i Palencie, temu pierwszemu naprawdę warto dać szansę.

5

Dla takich piłkarzy, którzy piszą takie coś mimo że miał 15 lat nie powinno być miejsca w Barcelonie.

0

Roni to spokojnie by jeszcze pograł w Barcelonie gdyby złapał odpowiednią formę fizyczną.

0

Kasy za niego to oni uzyskali, nie ma co...

0

Zobaczymy jak to będzie, zostanie czy też odejdzie, jeśli to drugie to dobrze byłoby zarobić na nim coś na wzmocnienia.

0

Różnica w tym, że gdyby mi robota nie odpowiadała i firma to wolałbym mieć te 3 tysiące, proste.

1

Widać że nie ma co włożyć do garnka, biedaki.

1

35 mln to dużo? Patrząc na kwoty jakie teraz są to jest nic.

2

Ani jeden ani drugi.

0

Oby się tylko potrafił postawić, bez tego nic nie będzie.

0

300 ochroniarzy, masakra :D

1

O tym samym sobie pomyślałem.

0

A świstak siedzi i zawija je w te sreberka.

0

Wszystko w jego rękach, oby tego nie zepsuł.

0

Szkoda że przez te kontuzje mu się nie układa, ale powrót do Barcy? Tylko po co?

4

Znakomita wiadomość, życzę mu aby odniósł sukces w pierwszej drużynie :)

0

Dziwne że miałby rywalizować z MSN, on sam zapewne chce grać w podstawowym składzie, a tego mu Barcelonie nie zagwarantują.

1

Roni pewnie zabaluje :D

0

Nie rozumiem tego co klub się tak uparł na jego transfer.

0

A już miałem nadzieję że się uda, a tu taka informacja..

0

Roczne wypożyczenie? Przecież taka opcja jest bez sensu.

0

Ale ulga.

11

Bardzo dobrze, jego miejsce jest w Barcelonie.

0

Ciekawe tylko ile w tym wszystkim jest prawdy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?