5

Pewnie na czubku wieży Eiffla.

0

Niech to się już zakończy, bo codziennie tylko temat o Ney, się nie może zdecydować.

0

Brawo dla Pique, mądre słowa.

0

Temat Neymar jest jak studnia bez dna.

0

Kolejne profity - im tylko na tej kasie zależy.

1

Ale kombinują na wszelkie sposoby z ta kasą.

0

Bardzo dobra opcja, tylko pytanie co zamierza sam Ney bo do tej pory siedzi cicho.

0

Szkoda że Tarzan nie zdobył tego co Generał w ostatnim sezonie w FCB..

0

Niech to się już skończy, albo odchodzi albo zostaje.

0

Jeśli by się udało sprzedać go do Liverpool kosztem przyjścia Coutinho, to zdecydowanie jestem na tak, Rafa to bardzo dobry zawodnik, ale taka wymiana byłaby świetna,

0

Dobrze ten Pan gada, widać zna się na rzeczy.

3

Ale ten jego ojciec trzepie kasiorę, nie lubię tego gościa.

1

Masakra, jak dzieci w piaskownicy, może i Semedo za ostro grał, ale Ney zachował się jak dziecko, dosłownie.

1

Jak tak bardzo chce to niech idzie, jeszcze zatęskni za Barcą.

0

Bo Pique się do tego nadaje :)

0

Taa jasne, nie wiem skąd na niego kasę wezmą :)

1

Czyli nie odpowiedział z przekonaniem że zostanie, czyli wszystko możliwe że może odejść..

0

Szkoda że nie obejrzę sobie tego spotkania bo rano do roboty, ale jutro może gdzieś powtórka będzie, oby nasi zagrali dobry mecz i wygrali :)

0

Znowu będzie tak jak z Marco i tyle..

0

Oby ten transfer doszedł do skutku, byłoby zajebiście zobaczyć Coutinho w barwach Barcy, na pewno dałby wiele drużynie.

1

Mógłby w końcu Neymar przemówić bo to robi się już nudne.

0

Wypożyczenie OK, ale z opcją wykupu, tak to bez sensu.

0

Niech biorą, zrobią świetny interes :D

0

Co za chory rynek transferowy, co za chore ceny za tak młodych piłkarzy.

0

Coutinho zdecydowanie na tak, ale z Paulinho daliby sobie już spokój.

0

Ale zajebiście przeczytać o Robercie :)

0

Bardzo dobrze, to byłaby głupota gdyby mu ją dali.

0

Na Neymara ich stać taką kasę wywalać a na Sancheza za duże wymagania? Dziwne.

0

Dokładnie, zawsze byłem zwolennikiem jego transferu do Barcy, szkoda że się nie udało.

0

W pełni się zgadzam z tym co napisałeś.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?