Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Pewnie na czubku wieży Eiffla.
0
Niech to się już zakończy, bo codziennie tylko temat o Ney, się nie może zdecydować.
0
Brawo dla Pique, mądre słowa.
0
Temat Neymar jest jak studnia bez dna.
0
Kolejne profity - im tylko na tej kasie zależy.
1
Ale kombinują na wszelkie sposoby z ta kasą.
0
Bardzo dobra opcja, tylko pytanie co zamierza sam Ney bo do tej pory siedzi cicho.
0
Szkoda że Tarzan nie zdobył tego co Generał w ostatnim sezonie w FCB..
0
Niech to się już skończy, albo odchodzi albo zostaje.
0
Jeśli by się udało sprzedać go do Liverpool kosztem przyjścia Coutinho, to zdecydowanie jestem na tak, Rafa to bardzo dobry zawodnik, ale taka wymiana byłaby świetna,
0
Dobrze ten Pan gada, widać zna się na rzeczy.
3
Ale ten jego ojciec trzepie kasiorę, nie lubię tego gościa.
1
Masakra, jak dzieci w piaskownicy, może i Semedo za ostro grał, ale Ney zachował się jak dziecko, dosłownie.
1
Jak tak bardzo chce to niech idzie, jeszcze zatęskni za Barcą.
0
Bo Pique się do tego nadaje :)
0
Taa jasne, nie wiem skąd na niego kasę wezmą :)
1
Czyli nie odpowiedział z przekonaniem że zostanie, czyli wszystko możliwe że może odejść..
0
Szkoda że nie obejrzę sobie tego spotkania bo rano do roboty, ale jutro może gdzieś powtórka będzie, oby nasi zagrali dobry mecz i wygrali :)
0
Znowu będzie tak jak z Marco i tyle..
0
Oby ten transfer doszedł do skutku, byłoby zajebiście zobaczyć Coutinho w barwach Barcy, na pewno dałby wiele drużynie.
1
Mógłby w końcu Neymar przemówić bo to robi się już nudne.
0
Wypożyczenie OK, ale z opcją wykupu, tak to bez sensu.
0
Niech biorą, zrobią świetny interes :D
0
Co za chory rynek transferowy, co za chore ceny za tak młodych piłkarzy.
0
Coutinho zdecydowanie na tak, ale z Paulinho daliby sobie już spokój.
0
Ale zajebiście przeczytać o Robercie :)
0
Bardzo dobrze, to byłaby głupota gdyby mu ją dali.
0
Na Neymara ich stać taką kasę wywalać a na Sancheza za duże wymagania? Dziwne.
0
Dokładnie, zawsze byłem zwolennikiem jego transferu do Barcy, szkoda że się nie udało.
0
W pełni się zgadzam z tym co napisałeś.