1

Oj teraz to mnie tym zasmuciłeś, nie wiem po co w ogóle czytasz moje komentarze i odpisujesz skoro Ci nie pasują, ogarnij się.

0

Wszystko się okaże podczas sezonu czy było warto.

0

Jakoś mnie Twoje słowa nie ruszają.

1

Ile on jeszcze będzie prezydentem Barcy, ja pierdziele niech idzie w ciul!

2

Bardzo fajne wypowiedzi, oby mu się udało osiągnąć to co zaplanował.

0

Co za kabaret, dopiero co było gadane że przejdzie do Barcy a tu nagle zmiana planów, cyrk na kółkach.

1

Mogłoby się to w końcu udać, bo sierpień się kończy lada moment, a tu nic konkretnego.

2

Wielkie brawa dla niego za odwagę, nie każdy by się na takie coś odważył widząc co się dzieje.

2

Nie mówię że jest zły, ale 150 mln to za drogo jak za zawodnika po jednym bardzo dobrym sezonie, tym bardziej że Borussia kupiła go za 15 mln.

10

Sprowadzili go za grosze a po jednym sezonie chcą 150 mln czy tam inną kwotę, chyba ich poczesało.

0

Otóż to, tak jak kolega napisał wyżej.

2

Teraz będzie 80 mln hah, co za durne okienko transferowe w wykonaniu zarządu.

3

Kwoty są niebotyczne, ale jeśli płaci się takie pieniądze, to tylko dlatego, że jest to możliwe… - pięknie to podsumował, cała prawda.

0

Wybrał jak wybrał, cóż jego sprawa, ale w sprawie zarządu ma rację. Ciekawe czy nie chodzi tu też o premię 26 mln.

1

To już robi się nudne, kolejny raz kwestia godzin..

4

Ale pitolenie, gdyby chcieli to by sprowadzili, problemem jest zarząd który jest do bani.

0

Leo zapewne nie odszedłby z Barcelony, chyba że już miałby dość tego co się dzieje w klubie.

1

Daj spokój, to jest dramat co oni robią z tym klubem.

2

W końcu u nas są Janusze biznesu :)

10

Mógłby dziś szanse otrzymać Semedo.

0

Pytanie czy on by się sprawdził w Barcelonie.

0

Jakie to modne w Barcelonie inwestowanie grubych milionów w zawodników pod trzydziestkę :))

0

Niech dadzą od razu 200 mln i po sprawie.. przecież inne kluby wiedzą, że Barca ma teraz kasy, więc chcą wydoić jak najwięcej, tym bardziej że klub nikim ważnym się nie wzmocnił, bo przespali okienko a pozostało już niewiele czasu.

1

Jak widać nie było nauczki z Ardą, ale zobaczymy jak to z nim będzie, może się mylę, oby.

0

Skończy się na tym że nikt nie odejdzie i będą płacić pensje za nic.

0

Podwójny pech, przegrana z Realem i kontuzja naszej najlepszej 9.

0

To teraz pozamiatane ostatecznie.

0

Asensio ale brama....

0

Real to ma pomoc..

0

Taki jest kurna udany zarząd, a ludzie na nich głosowali zaślepieni trypletem. Bardzo dobrze że tak uważają, może szybciej wylecą z klubu jak piłkarze się zaczną wkurzać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?