0

Dembele rozgrzewka, kibice oklaski :)

0

Po co to Alba ruszał..

0

Leoooooooooooooo hahah ale akcja!! :D

0

Spalony :D

3

Leooooooooooooo gooooooooooooooool :)

5

Liczę na to że w drugiej połowie pojawią się Dembele i Paulinho, Vamos Barca po 3 pkt!

0

Kolejna stara punktów przez Real, super, oby tylko nasi to wykorzystywali :)

0

Chciałbym zobaczyć skład Sportu na boisku, fajnie to wygląda.

1

Liczę na dobry mecz w wykonaniu naszych i pewne 3 punkty.

0

A ja myślę że sobie poradzi, zobaczymy co nasz trener zdecyduje.

2

Chciałbym aby jutro Dembele zagrał od pierwszej minuty :)

0

W sumie za taką kasę można myśleć o dobrym zawodniku w zimowym okienku.

0

Hah dobre, dobre :D

18

Dzień w którym ten "prezydent" wyleci z klubu będzie dniem zajebistym.

1

Dobrze zrobił, doświadczenie musi zdobywać, a tutaj by i tak pewnie mało grał.

0

Miejsce naszego kapitana jest tylko w FCB i oby tak było.

1

Najlepszym rozwiązaniem to byłoby gdyby cały zarząd Barcy zrezygnował ze swoich stanowisk.

0

Zobaczymy co pokaże w swoim debiucie :)

0

Oni łącznie z Bartomeu w ogóle nie potrafią zarządzać takim klubem jak Barca, to jest nieporozumienie.

0

A niby miały być jeszcze transfery do klubu.. heh co za kłamstwa.

0

Można to krótka podsumować: żenada! 160 mln ze zmiennymi i to im mało.. Cóż, trzeba walczyć tym składem co jest.

1

Masakra, znowu pozostaną Ci na których nikt nie liczy..

0

Pewnie zakończy się na tym że nikt już nie zostanie sprowadzony.

39

Gdybym tylko mógł podpisać.. z przyjemnością bym to uczynił.

0

Czyli można sobie pomarzyć o transferze Coutinho do Barcy..

0

Nie ma co porównywać Leo do Dybali, Messi jest bezcenny.

1

Niech to w końcu będzie prawda..

0

Widać że chce odnieść sukces w FCB, to się ceni.

1

Dokładnie, też tak uważam.

0

Tylu chętnych a żadna drużyna nie chce go normalnie wykupić, tylko durne wypożyczenia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?