Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dembele rozgrzewka, kibice oklaski :)
0
Po co to Alba ruszał..
0
Leoooooooooooooo hahah ale akcja!! :D
0
Spalony :D
3
Leooooooooooooo gooooooooooooooool :)
5
Liczę na to że w drugiej połowie pojawią się Dembele i Paulinho, Vamos Barca po 3 pkt!
0
Kolejna stara punktów przez Real, super, oby tylko nasi to wykorzystywali :)
0
Chciałbym zobaczyć skład Sportu na boisku, fajnie to wygląda.
1
Liczę na dobry mecz w wykonaniu naszych i pewne 3 punkty.
0
A ja myślę że sobie poradzi, zobaczymy co nasz trener zdecyduje.
2
Chciałbym aby jutro Dembele zagrał od pierwszej minuty :)
0
W sumie za taką kasę można myśleć o dobrym zawodniku w zimowym okienku.
0
Hah dobre, dobre :D
18
Dzień w którym ten "prezydent" wyleci z klubu będzie dniem zajebistym.
1
Dobrze zrobił, doświadczenie musi zdobywać, a tutaj by i tak pewnie mało grał.
0
Miejsce naszego kapitana jest tylko w FCB i oby tak było.
1
Najlepszym rozwiązaniem to byłoby gdyby cały zarząd Barcy zrezygnował ze swoich stanowisk.
0
Zobaczymy co pokaże w swoim debiucie :)
0
Oni łącznie z Bartomeu w ogóle nie potrafią zarządzać takim klubem jak Barca, to jest nieporozumienie.
0
A niby miały być jeszcze transfery do klubu.. heh co za kłamstwa.
0
Można to krótka podsumować: żenada! 160 mln ze zmiennymi i to im mało.. Cóż, trzeba walczyć tym składem co jest.
1
Masakra, znowu pozostaną Ci na których nikt nie liczy..
0
Pewnie zakończy się na tym że nikt już nie zostanie sprowadzony.
39
Gdybym tylko mógł podpisać.. z przyjemnością bym to uczynił.
0
Czyli można sobie pomarzyć o transferze Coutinho do Barcy..
0
Nie ma co porównywać Leo do Dybali, Messi jest bezcenny.
1
Niech to w końcu będzie prawda..
0
Widać że chce odnieść sukces w FCB, to się ceni.
1
Dokładnie, też tak uważam.
0
Tylu chętnych a żadna drużyna nie chce go normalnie wykupić, tylko durne wypożyczenia.