Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
42
Ładnie ostatnio Denis gra, fajnie że znowu bramkę strzelił, oby tylko tak dalej.
6
Dla niego nie ma żadnych granic, pichichi czuję że będzie jego :)
54
Oj zamknie usta swoją grą wielu kibicom, w tym i mi.
0
Piękny gest z ich strony :)
0
Przegapili występ Geniusza piłki.
3
Zajebisty mecz, Leo dziś totalnie pozamiatał :D VeB!
8
Leooooooo masakra co on robi dziś :)
0
Leo leci po pichichi :)
1
Messi hat-trick, to jest pogrom :D
1
Pięknie Leoooooooooo błyskawiczna odpowiedź :D
1
Kurde, szkoda straconej...
1
Denissssssssss brawo :D
1
Ale dzik wyskoczył :D
1
Paulinhoooooo haha :D
0
Leoooooooooooo :D
0
Karny :D
0
Ja pitole już problemy....
0
To jazda z nimi, po 3 pkt. Vamos Barca!
5
Mam nadzieję że zarząd tego nie spierdzieli i sprowadzi go w 2018.
3
Takiego poziomu jak Leo nikt nie osiągnie :)
0
Mówiłeś bez odbioru a nadal odpisałeś, kolejny raz udowodniłeś jak się ośmieszasz haha :D
0
To nie wiem po co w ogóle czytasz moje komentarze i odpisujesz na nie, ośmieszasz sam siebie, nara :)
0
Skład Mundo fajnie wygląda.
0
Ale mi to oszczędność, po ciulu.
0
Za to Ty geniuszu masz :)
16
Bardzo ciekawy artykuł, oby takich więcej.
4
23 mln? Chyba sobie żartują po tym co dzieje się na rynku.
3
To jutro zanosi się na bramkę lub więcej ze strony Leo :D
0
Kurde, oby tylko ta kontuzja nie wpłynęła na jego dalszy rozwój i karierę, bo mięśnie to jednak kiepska sprawa :/
0
No kurde co za pech młodego Francuza, ledwo co dołączył do Barcy a tu już taka kontuzja :/